طرح اقدام برای مبارزه با سرقت های خرد دستگیری ۴۶ سارق و سارق


سرهنگ علیرضا حدادی رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۴۱ سارق و ۵ سارق در قالب طرح مقابله با سرقت های خرد گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۴۱ سارق و ۵ سارق در قالب طرح مقابله با سرقت های خرد گیلان خبر داد.

سرهنگ علیرضا حدادی با تاکید بر اینکه برخورد با سرقت و نابسامانی اجتماعی نیازمند عزم همگان است، تصریح کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت باید همه مردم در این زمینه به پلیس کمک کنند.

وی در ادامه گفت: پس از اعلام اجرای طرح پیشگیری از سرقت های خرد در سطح استان، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس مخفی استان و شهرستان های تابعه قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان افزود: در این طرح ۳ روزه با انجام عملیات پلیسی و عملیات جداگانه ۴۱ سارق و ۵ سارق در استان گیلان دستگیر شدند.

این افسر خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات سارقان به ۳۹ فقره سرقت اعتراف و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ حدادی در خاتمه با تاکید بر پایبندی مردم به اصول و نکات پیشگیری از سرقت اذعان داشت: ارتقای نظم و امنیت همواره در دستور کار نیروی انتظامی است.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.