شوش با دمای ۵۱.۲ درجه گرم ترین نقطه خوزستان شد


مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: شوش با دمای ۵۱.۲ و دزپارت (دوز) با دمای ۲۸.۹ درجه سانتی گراد گرم ترین و خنک ترین نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

به گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، محمد سبززاری افزود: همچنین بیشینه دمای هوای اهواز شب گذشته به ۵۰.۱ درجه سانتی گراد و کمینه دمای هوا به ۳۲.۷ درجه سانتی گراد رسید.

وی بیان کرد: امروز جمعه همچنان دمای ۴۹ درجه به بالا در برخی نقاط استان پیش بینی می شود و به دلیل بالا بودن شاخص های ناپایداری احتمال رگبار، رعد و برق و وزش باد ناگهانی در شرق وجود دارد. مناطق جنوب شرق و شمال شرق استان.
وی ادامه داد: امروز جمعه و فردا در مناطق غربی، مرکزی و جنوبی خوزستان وزش باد ملایم تا شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در این مناطق وجود دارد.
سبززاری با بیان اینکه در این مدت در شمال خلیج فارس موج پیش بینی می شود، گفت: تا اواسط هفته آینده شاهد افزایش متناوب صبح و عصر در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی خوزستان شاهد افزایش رطوبت و بارش باران خواهیم بود.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.