سینماگران مشهدی در سومین نشست فیلم پاتوق دیدار کردندچیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزاحسان قصابیان، فیلمساز در سومین نشست پاتوق فیلم مشهد که با اکران فیلم بومرنگ در پردیس سینمایی هویزه برگزار شد، اظهار داشت: پاتوق فیلم مشهد فرصتی بود تا نسل های مختلف سینماگران مشهدی با همدیگر آشنا شوند و مخاطبان همدیگر را تماشا کنند. فیلم های.

وی با اشاره به اینکه با گذشت ۱۲ سال از ساخت فیلم بومرنگ شاهد آن هستیم، اما همچنان برای مخاطبان جذاب است، افزود: فیلمسازی تکنولوژی را با سلیقه فیلمساز تلفیق می کند و هر چه بیشتر وارد این عرصه شویم رشد بیشتری پیدا می کنیم. تغییرات تبدیل می شوند و این نشان دهنده گذر زمان برای بلوغ است.هنرمند و تیپ ظاهر را تغییر می دهد.

اشکان ضیایی کارگردان فیلم بومرنگ در توضیح نام فیلم خود گفت: بومرنگ یک ابزار شکار در استرالیا است و وقتی پرتاب می شود به انسان باز می گردد. به همین دلیل نام بومرنگ برای فیلم انتخاب شد تا به ما یادآوری کند که برخی رفتارها می تواند عواقب ناگواری داشته باشد و دلیل آن اتفاقات ناگوار از ما شروع شده است.

وی افزود: فیلمنامه بومرنگ را در سال ۱۳۹۲ نوشت و سه بار وارد مرحله پیش تولید شد تا اینکه در سال ۱۳۹۲ فیلمبرداری شد و ابتدا از شبکه سه سیما و سپس از دیگر شبکه های سیما پخش شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تهیه کنندگان فیلم بلند مشهد، این نویسنده و کارگردان خاطرنشان کرد: ساخت هر فیلمی به شما تجربه می دهد و قطعاً می توان آثار بهتری نسبت به هر چیزی که ساخته می شود تولید کرد، بنابراین وجود خواهد داشت.

محمدرضا فرهادی نیا، دبیر انجمن تهیه کنندگان فیلم بلند مشهد در ادامه این نشست با بیان اینکه نشست های سالن فیلم مشهد فرصتی برای معرفی سینماگران جوان مشهدی است، گفت: تلاش ما حمایت از سینماگران مشهدی و جذب سرمایه گذار در نتیجه این امر است. جلسات .در این منطقه

منبع: ایسنا

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.