«سید امیر نوری سادات» مدیرعامل جدید ووشوی گیلان شد + اعضای هیئت مدیره


در پایان جلسه انتخاب رئیس هیئت ووشوی گیلان، تمامی ۲۳ نفر از ۲۳ نفر حاضر به انتخاب «سید امیر نوری سادات» به عنوان رئیس هیئت ووشوی گیلان برای یک دوره ۴ ساله رأی دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در پایان جلسه انتخابات ریاست هیئت ووشوی گیلان که با حضور صدیقی رئیس فدراسیون ووشوی ایران و جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش برگزار شد. و جوانان گیلان از بین ۲۳ نفر حاضر در مجمع انتخاباتی هر ۲۳ نفر به عنوان سید امیر نوری سادات انتخاب شدند و به انتخاب وی به مدت ۴ سال به عنوان رئیس هیئت ووشوی گیلان رای دادند.

اعضای مجمع همچنین به پیشنهاد رئیس جدید هیئت مدیره ووشوی گیلان برای نایب رئیس آمینه احسانی نژاد با ۲۱ رای، خزانه دار مژگان ساغم با ۲۲ رای، کارشناس خبره غلامرضا مصلح با ۲۱ رای، سیامک احمدزاده با ۲۳ رای و زهرا زهرای پور اعتماد کردند. با ۲۱ رای به عنوان رئیس انتخاب شود

سید امیر نوری سادات در اوایل و اواخر دهه ۹۰ هدایت این تیم را بر عهده داشت و مربیان و قهرمانان زیادی در تیم های ملی ووشو حضور داشتند.

پیش از این محمد رزنوبخت عهده دار این سمت بود.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.