سعیدی: اگر مردم بخواهند به بهشت ​​بروند باید هزینه آن را بپردازند


مراسم یادواره ۵۲ شهید والامقام بخشدار شویل اشکور بخشدار رحیم آباد شهرستان رودسر با سخنرانی آیت الله علی سعیدی رئیس دفتر مذهبی و سیاسی دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در یادواره ۵۲ شهید والا در مرکز اشکور منطقه شویل شهرستان رودسر گفت: جمهوری اسلامی ایران تاوان استقلال خود را می پردازد. .

حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی با بیان اینکه هیچ انقلابی بدون پرداخت بهایی نمی تواند به پیروزی نهایی برسد، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بی شک تاوان استقلال و اعتبار خود را می پردازد.

وی افزود: اگر مردم می خواهند به بهشت ​​بروند باید هزینه کنند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی نظامی فرماندهی معظم کل قوا با یادآوری اینکه رسول خدا و حضرت خدیجه (س) نیز برای رسیدن به هدف پول پرداخت کردند، گفت: زمانی که با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم باید به رسیدن به استقلال .

سعیدی افزود: اگر ملتی بدن خود را پرورش دهد و گوش به فرمان رهبر خود نباشد، انقلاب شکست می خورد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ایران بالاخره یک انقلاب اسلامی است و بر اساس دستورات پیامبر اسلام بنا شده است، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پنج مرحله پایه گذاری، پیروزی، استقرار را همزمان تا اتمام خود طی کرد. تکمیل و ادامه

به گفته وی، مردم ایران بار انقلاب را به دوش می کشند زیرا با انقلاب مهدی (عج) پیوند خورده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود سابقه ریاست جمهوری آقای رئیسی را متفاوت از سایر روسای جمهور جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: ایشان یک ولایتمدار و یک رهبر هستند.

به نظر وی با وجود همه مشکلات باید به آقای رئیسی فرصت بیشتری داد تا بر مشکلات فائق آید.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی نظامی فرمانده معظم کل قوا در پایان سخنان خود پیام شهدای منطقه عشکور را دفاع از مرجعیت دینی دانست و گفت: شهدا ما را می خواهند. برای حرکت در مسیر انقلاب و رهبری.

استاندار گیلان، نماینده مجلس، جمع کثیری از مسئولین، خانواده های معظم شهدا و بخش های مختلف در اولین یادواره سرداران و بیش از ۵۰ شهید عشکر مرکزی که در مسجد جامع ناحیه شعیل برگزار شد. با حضور مردم حضور داشتند.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.