ساپیتنو: رکوردها برایم مهم نیست/ نباید به سپاهان می باختیم


سرمربی استقلالرویداد۲۴ ریکاردو ساپینتو پس از بازی استقلال مقابل سپاهان و شکست تیمش در آن بازی گفت: عصر بخیر. ما در نیمه اول خوب بودیم، آنها موقعیت های زیادی نداشتند و خوب بازی کردیم و کنترل خوبی داشتیم و سپاهان منتظر اشتباه ما بود تا از آن استفاده کند.

وی افزود: آنها در دفاع و هافبک منتظر اشتباهات ما بودند و بعد از گل اولی که زدیم تمرکزمان را از دست دادیم و گل دوم کار را برایمان سخت کرد. همانطور که گفتم داور برای ما پنالتی نگرفت و نباید آن اشتباهات را مقابل این تیم ها مرتکب شویم و امیدوارم بتوانیم در آینده عملکرد خوبی داشته باشیم و تیم را بهتر کنیم.

سرمربی استقلال درباره رکورد از دست رفته این تیم گفت: رکورد برای من خیلی مهم نبود، نباید می باختیم اما باختیم اما باید بهتر شویم و رشد کنیم. رکورد برای من چیز جالبی نیست و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم.


بیشتر بخوانید: پرسپولیس با مهاجم خارجی خود به توافق رسید


ساپینتو در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل تغییرات به سیستم دفاعی جهار برمی گردی یا نه، گفت: ما به سیستم ۴۲۳۱ نرفتیم، سیستم ما بعد از تغییر ۳۵۲ بود، در آن بازی های تدارکاتی این ها را تمرین کرده بودیم. چیزها در حین تمرین بعد از عارف و رافائل سیلوا که به خوبی توانستند نفوذ کنند، جلالی توانست تهاجمی کار کند. با دو هافبک کارم را ادامه دادم، اما بعد از گل دوم ذهنیتمان را از دست دادیم و با آن پنالتی از دست رفته می توانستیم به بازی برگردیم، اما نشد.

وی در پاسخ به این سوال که استقلالی ها در ۲۰ دقیقه آخر قصد تغییر نتیجه را نداشتند، خاطرنشان کرد: بعد از اینکه گل دوم را زدیم، از جلو پرس کردند و نتوانستیم کاری انجام دهیم. می توانستیم از فاصله ها استفاده کنیم، اما در سانترهای تمام کننده خیلی خوب نبودیم. بعد از گل دوم خوب نبودیم و به اندازه کافی خوب نبودیم. ما باید پیشرفت کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.