زیورآلات فیروزه ای برای بانوان


زیورآلات فیروزه ای زنانه یکی از محبوب ترین زیورآلات در سرتاسر جهان است که به راحتی با هر سبکی ترکیب می شود.

انواع زیورآلات فیروزه ای زنانه عبارتند از:

• انگشتر فیروزه: اگر سنگ فیروزه همراه خود داشته باشید، همیشه انرژی مثبت زیادی خواهید داشت و اجازه افکار منفی را نمی دهید. این باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود مشکلات روانی می شود. برای افرادی که دائماً در جلسات کاری شرکت می کنند یا کنفرانس های زیادی در دانشگاه دارند، این سنگ فیروزه قوت قلب خواهد بود. انگشتر فیروزه ای بسته به سلیقه شخصی، می تواند فقط یک نگین یا چندین گوهر مختلف داشته باشد. برخی از انگشترهای فیروزه کاملاً آبی رنگ هستند و قیمت آنها نسبتاً بالاتر است و برخی دیگر از سنگ ها دارای رگه های طلایی یا تیره هستند که مقرون به صرفه تر هستند.

جواهر سازی

• دستبند فیروزه: یکی دیگر از زیورآلات محبوب در بین خانم ها، دستبند است که می توان آن را با سنگ های قیمتی فیروزه تزئین کرد. زیرا دستبند فیروزه همیشه در دست شما خواهد بود، همیشه با شما خواهد بود و اثرات معنوی آن را با تمام وجود احساس خواهید کرد. فقط مواظب باشید هنگام شستن ظروف یا حمام روی دستبند فیروزه خود آب داغ نریزید زیرا ممکن است رنگ سنگ فیروزه را خراب کرده و به آن آسیب برساند.

• گردنبند فیروزه: یکی از فواید استفاده از سنگ فیروزه جریان خون بهتر و تقویت چاکراها است. قرار دادن گردنبند تزئین شده با سنگ های فیروزه دور گردن به تقویت چاکراهای بدن و تسکین گلودرد کمک می کند. افرادی که گلودرد دارند از الف استفاده می کنند گردنبند فیروزه ای شما می توانید درد او را کاهش دهید.

• ست فیروزه: افرادی که علاقه زیادی به سنگ فیروزه دارند معمولا ست را می خرند زیرا در کنار قیمت ارزان به راحتی می تواند با هر لباسی ست شود. اگر از ست فیروزه ای استفاده کنید، هیچ گونه خرابی در رنگ لباس خود مشاهده نمی کنید، زیرا رنگ آبی آن به راحتی با هر رنگی زیبایی خاصی ایجاد می کند.

مهم نیست از چه نوع جواهرات فیروزه ای استفاده می کنید، همیشه باید مراقب سنگ های قیمتی فیروزه خود باشید. هنگامی که سنگ فیروزه با مواد شیمیایی یا لوازم آرایشی تماس پیدا می کند، رنگ آن تغییر می کند. علاوه بر این، اگر آن را به مدت طولانی در معرض گرما یا نور خورشید قرار دهید، رنگ اصلی خود را از دست می دهد. آب گرم روی سنگ های فیروزه نیز همین تاثیر را دارد و همیشه هنگام استفاده از این مواد باید جواهرات فیروزه خود را بردارید. اگر رنگ زیورآلات فیروزه ای شما به هر نحوی تغییر کرده است، چندین روش ترمیم وجود دارد که می توان فیروزه را به رنگ اصلی خود بازگرداند.

جواهر

اگر برای خرید زیورآلات فیروزه زنانه نیاز به مشاوره دارید و یا به دنبال فیروزه اصل نیشابور هستید می توانید با کارشناسان فروشگاه کارما فیروزه تماس بگیرید تا بهترین گزینه را به شما ارائه دهند. با توجه به وجود فیروزه تقلبی در بازار، خرید آن از فروشگاه های معتبر خیال شما را از بابت اصل بودن فیروزه راحت می کند. بهترین سنگ فیروزه دنیا نیز سنگ فیروزه نیشابور است و زیورآلاتی که با این سنگ تزیین شده اند شکل بسیار خاص تری نسبت به دیگر جواهرات شما دارند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.