زمان بازی استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر بیست و دومگروه ورزش/شهرآرانیوزبا قرعه کشی لیگ برتر بیست و دوم، زمان برگزاری دوئل سرنوشت ساز تیم های پایتخت نشین استقلال و پرسپولیس مشخص شد.

بنابراین سرخابی های پایتخت باید در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر بروند. این دیدار بعد از جام جهانی قطر برگزار می شود.

استقلال در هفته اول لیگ برتر در یک بازی حساس به مصاف سپاهان اصفهان می رود.

دیدار هفته اول استقلال و سپاهان به نوعی دربی لیگ برتر پرتغال است. در آن سو ساپینتو جایگزین فرهاد مجیدی قهرمان بی باخت لیگ شده و در سوی دیگر محرم نویدکیا نیز جانشین مورائیس شده است. این دیدار در تهران برگزار می شود.

پرسپولیس هم باید در هفته اول به مصاف ذوب آهن برود. این بازی در فولادشهر اصفهان برگزار می شود که پرسپولیس در فصل گذشته نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک مقابل شاگردان تاتار بگیرد.

همین نتیجه را دو تیم استقلال و سپاهان در آخرین بازی خود در لیگ برتر مقابل جهان اصفهان نیز به دست آوردند.

یکی دیگر از مدعیان تراکتورسازی این فصل باید با بردیف به مصاف گل گهری سیرجان برود که در فصل نقل و انتقالات خیلی خوب کار نکرده و بازیکن خاصی هم نخریده است.

محمد خدابنده لو بزرگترین بازیکنی است که قلعه نویی در تابستان جذب کرده اما بازیکنانی مانند سعید صادقی، امین قاسمی نژاد، میلاد زکی پور، محمدرضا خانزاده و … سیرجانی ها را ترک کرده اند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.