رژیم لاغری سریع – لیپوماتیک زندگی ایده آل | رابطه جنسی


این یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای یافتن بهترین رژیم کاهش وزن متناسب با وزن خود انجام دهید و هرگز از قرص ها و مکمل های کاهش وزنی که این روزها در همه جا می بینید استفاده نکنید. اگر بتوانید یک رژیم غذایی سالم و مناسب برای کاهش وزن را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید، آن برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهم ترین نکاتی که در انتخاب رژیم لاغری باید به آن توجه کنید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی خود را حذف کنید یا غذای نامنظم بخورید. اگر فکر می کنید حذف یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند تا متوجه شوید سخت در اشتباهید. شما همچنین باید یک هدف واقع بینانه برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که تنها راه برای فشار آوردن به بدن، ورزش کردن به مقدار مشخص و داشتن یک رژیم غذایی متعادل و سالم است.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون رژیم است. مکمل ها یا قرص های لاغری جنرال موتورز یکی از خودروسازان بزرگ است که برنامه تغذیه ای به نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم جی ام را معرفی کرد که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی در حال پیگیری است. این رژیم غذایی به بهبود سلامت افرادی که در مشاغل، مدارس، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه غذایی برای همه سنین شناخته شده است و حتی گفته می شود بسیاری از افراد با این رژیم توانستند در یک هفته تا ۸ کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده باشید. شاید ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن گرفته تا بدنسازی را امتحان کرده باشید، اما نتوانسته اید از شر چربی های اضافی بدن خلاص شوید. اگر چاقی دغدغه اصلی شماست، برنامه غذایی جنرال موتورز می تواند پاسخی برای مشکل شما باشد.

برنامه تغذیه GM
هنگامی که آماده ایجاد یک برنامه غذایی GM هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای آن آماده شوید. تنها در صورتی می توانید موفق شوید و در برنامه کاهش وزن خود سریع ترین وزن را کاهش دهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه غذایی یک هفته ای است و فقط می توانید از غذاهای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید، می توانید از ۵ تا ۸ کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین چیز این است که اصلاً نباید گرسنه بمانید. گرسنگی دادن به خودتان دقیقا برعکس عمل می کند و در پایان برنامه به جای کاهش وزن، وزن اضافه خواهید کرد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از کسانی که این رژیم را دنبال کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد آنها برای کاهش وزن گرسنه بمانند تا این حد موثر است. اما نگران نباشید، فقط به دستورالعمل های این برنامه غذایی گوش دهید و آنها را به دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری ۷ روزه برای کاهش وزن ۸ کیلوگرمی
روز اول رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که بفهمد چگونه وزن کم کنید. این رژیم می گوید که روز اول برنامه شما باید به میوه ها اختصاص داده شود. می توانید هر چقدر که می خواهید میوه بخورید، به جز موز تا جایی که می توانید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری از جمله سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما موثر باشد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در روز اول به تعداد دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید، یک میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
در روز دوم، می‌توانید به میزان دلخواه سبزیجات در طول روز صرف نظر از خام یا پخته بودن آن‌ها میل کنید. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزو این سبزی است و بهتر است در ابتدای روز آن را به صورت آب پز یا بخارپز مصرف کنید تا کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجات برای استفاده در روز دوم رژیم غذایی عبارتند از: لوبیا آب پز، هویج خام یا پخته، کلم بروکلی، خیار، کاهو، کلم پخته و خام و مواردی از این دست. البته سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر از حمام استفاده کنید. نوشیدن ۸ تا ۱۲ لیوان آب در روز در روز دوم را فراموش نکنید.

روز سوم رژیم لاغری: پوست سالم با میوه ها و سبزیجات
روز سوم برنامه رژیم غذایی جنرال موتورز به شما این امکان را می دهد که هم سبزیجات و هم میوه ها را در طول روز بخورید. با این حال مراقب باشید سیب زمینی را با سبزیجات یا موز را با میوه ها نخورید. می توانید صبح ها رژیم میوه ای و عصرها رژیم سبزیجات داشته باشید یا برعکس. این به شما بستگی دارد که آنها را ترکیب کنید. نوشیدن ۸ تا ۱۲ لیوان آب را فراموش نکنید.

روز چهارم رژیم: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید ۸ تا ۱۲ موز و حداکثر ۳ لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند، اما در پایان روز کاملاً احساس سیری خواهید کرد. این قسمت از موز و شیر را باید تقسیم کنید تا هیچ وقت احساس گرسنگی نکنید. مثلا صبح یک موز و یک لیوان شیر، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز، عصر ۳ عدد موز و عصر یک لیوان شیر و بقیه موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید در طول روز اصلا احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود ترتیب دهید. در این روز می توانید ظهر یک فنجان برنج و در طول روز شش تا هفت گوجه فرنگی میل کنید. از آنجایی که بدن شما می تواند مقادیر زیادی اسید اوره تولید کند، بهتر است مصرف آب خود را به ۱۲ تا ۱۵ لیوان افزایش دهید.

روز ششم لاغری: یک فنجان برنج
در این روز می توانید ناهار یک فنجان برنج میل کنید و بقیه روز را مانند یک روز سبزی سپری کنید. مطمئن شوید که در آن روز بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب بنوشید. مطمئناً با این کار احساس سبکی خواهید کرد و بدون شک سیستم گوارشی شما تقویت شده است.

روز هفتم رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز از برنامه غذایی جنرال موتورز است. در این روز می توانید یک فنجان برنج و به میزان دلخواه سبزیجات و آب میوه میل کنید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً کاهش وزن بسیار خوبی را در بدن خود خواهید یافت و کاری جز پیروی از یک برنامه میوه، سبزیجات و آب انجام نمی دهید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما دارد. متوجه خواهید شد که پوست شما نسبت به قبل بسیار شفاف تر است و سیستم گوارشی شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین ۴ تا ۵ پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای هر کسی که گرسنه کاهش وزن است، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از شروع هر رژیم لاغری حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای اطلاع از رازهای زیبایی، سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”.

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

هایلایت گونه با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلانی با ماساژ درمانی

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.