رمزگشایی از فیلم منتشر شده توسط کی روش/ جام پاییز، زمستان اسکوچیچ می شود؟


در پی این اظهار نظر، کارلوس کی روش ویدئویی را در صفحات مجازی خود منتشر کرد که برخی آن را تمایل سرمربی پرتغالی برای بازگشت به تیم ملی ایران تعبیر کردند. کی روش در ویدئویی از رختکن تیم ملی ایران در دیدار دوستانه مقابل ازبکستان نوشت: همه چیز از فوتبال خوب ما شروع می شود.

جالب اینجاست که کی روش بازی دوستانه ایران و ازبکستان را که کمتر از دو ماه بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (۲۹ شهریور ۱۳۹۶) برگزار شد، انتخاب کرد. در ۲۹ می همان سال درست قبل از جام جهانی ۲۰۱۸، تیم ملی در دیداری دوستانه به مصاف ازبکستان رفت. در صورت انتقال کی روش و اسکوچیچ در ماه سپتامبر، تیم ملی هنوز حدود دو ماه تا جام جهانی قطر فرصت دارد.

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ۱۹ شهریور برگزار می شود و مهدی تاج رئیس سابق این فدراسیون فرصت بسیار خوبی دارد. پس از این دیدار اردوی تیم ملی فوتبال ایران از ۲۹ شهریورماه آغاز می شود.

جام جهانی ۲۰۲۲ به دلیل گرمای هوا در قطر برخلاف تمام فصول گذشته که در تابستان برگزار می شد، از پاییز و اواخر نوامبر آغاز می شود. حالا باید دید چه کسی اردوی تیم ملی ایران را شروع می کند یا اسکوچیچ؟

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.