راه اندازی صرافی ارز دیجیتال والکس


والکس با ارائه یک پلتفرم امن خطر تحریم یا مسدود شدن وجوه کاربران را از بین برده است و کاربران به راحتی می توانند ارزهای رمزنگاری شده را همگام با بازار جهانی با استفاده از ریال خریداری و بفروشند.

اکسچنج والکس برای سهولت استفاده، اپلیکیشن والکس را برای سیستم عامل های اندروید و IOS منتشر کرده است. اپلیکیشن والکس شامل تمامی امکانات وب سایت و پلتفرم والکس است و کاربران می توانند در هر زمان و مکان به پلتفرم معاملاتی والکس دسترسی داشته باشند.

قابلیت محدود کردن سود و زیان در معاملات یکی از ویژگی های متمایز صرافی والکس است. کاربران آزادی بیشتری برای سرمایه گذاری و کنترل میزان سود و زیان در بازار با تعیین حد ضرر یا حد سود و زیان در حین معامله دارند.

صرافی ارز دیجیتال والکس دارای یک کیف پول اختصاصی برای کاربران است و دارایی های ارزشمند آنها را سرد یا آفلاین نگه می دارد. ذخیره سازی سرد، سرقت یا هک کیف پول را تقریبا غیرممکن می کند، که امنیت دارایی ها و حساب های کاربران مبادله ارز دیجیتال Valex را تضمین می کند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.