رالی خونین بیت کوین


هفته گذشته، درآمد روزانه ماینرها حدود ۰.۱۰ درصد کاهش یافت و به ۲۰.۷ میلیون دلار رسید که کمترین کاهش در مدت مشابه است. درآمد روزانه کارمزد ۱.۱۰ درصد کاهش ۰.۲۷ درصد و از سوی دیگر، معاملات روزانه ۳.۷۸ درصد نسبت به مدت مشابه کاهش یافت.

بیشترین کاهش در هفته گذشته مربوط به کارمزدهای روزانه بوده است. کاهش ۲۱.۲۷ درصدی منجر به کاهش از ۲۶۵,۰۰۰,۵۹۵ دلار به ۲۰۹,۰۰۰,۹۳ دلار شد. از نظر حجم معاملات روزانه، متریک روی زنجیره ۱۶.۷۰ درصد از ۳.۳۵۶ میلیارد دلار به ۲.۷۹۶ میلیارد دلار کاهش یافت که نشان می دهد پول کمتری روی بلاک چین بیت کوین حرکت می کند.

نرخ هش بیت کوین یکی از معدود مواردی بود که در این دوره سبز شد. در زمانی که بیشترین کاهش ثبت شد، تولید بلوک در ساعت به میزان قابل توجهی ۷.۳۱ درصد افزایش یافت و میانگین را از ۶.۱۸ بلوک به ۶.۶۴ بلوک رساند. این تنها رنگ سبز در دریای سرخ است. افزایش نرخ کشف بلاک بیت کوین احتمالاً دلیل کاهش کارمزد تراکنش است که منجر به پایین‌ترین کارمزد روزانه تراکنش از آوریل ۲۰۲۰ شده است.

البته نرخ هش افزایش یافت. این افزایش اخیر در پایین ترین سطح خون در هفته آخر ماه اوت شاهد افزایش آن به سمت اوج های ژوئن بود. با این حال، از رکورد بالاتر خود متوقف شد، اما روند صعودی دلگرم کننده خود را حفظ کرد.

با این حال، میانگین تراکنش های هر بلوک و میانگین ارزش تراکنش کاهش یافته است. میانگین تراکنش های هر بلوک با ۳.۷۸ درصد کاهش به ۱۵۳۷ و میانگین ارزش تراکنش ۱۳.۴۳ درصد از ۱۳۱۹۵ دلار در هفته گذشته به ۱۱۴۲۲ دلار در هفته گذشته کاهش یافت.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال جهانی در حال حاضر ۹۸۱.۵۰ میلیارد دلار است که ۱.۲۳ درصد نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. در حال حاضر ۳۹.۲۹ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که در یک روز ۰.۰۶ درصد افزایش یافته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸.۲۸ میلیارد دلار بوده که ۸.۳۶ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیرمتمرکز در حال حاضر ۵.۳۳ میلیارد دلار است که ۷.۸۱ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است. حجم تمام استیبل کوین ها در حال حاضر ۶۱.۵۹ میلیارد دلار است که ۹۰.۲۰ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتال (از ساعت ۰۷:۲۹ ET)

این دسته شامل تغییرات قیمت ۱۰ ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱ بیت کوین

قیمت: ۲۰ هزار و ۱۰۵.۶۲ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۵ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱.۱۷ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۵۵۶.۳۵ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۲ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۲۵ درصد کاهش

۳- کبک

قیمت: یک دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰% کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

۴- ما ملکه

قیمت: یک دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱% کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۰٪ کاهش

۵- سکه بایننس

قیمت: ۲۷۷.۸۶ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۸ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۳.۶۵ درصد کاهش

۶- کاردانو

قیمت: ۰.۴۴۸ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۸ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۶۶ درصد کاهش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۳۲۵ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۲ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته، ۲.۱۵ درصد کاهش

۸-سولانا

قیمت: ۳۱.۴۳ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۱ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۷۸ درصد کاهش

۹ – دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۱۴۱ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۹ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۵۲ درصد کاهش

۱۰- نقطه

قیمت: ۷.۰۴ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۰ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۵۱ درصد کاهش

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.