دلیل محرومیت تیم ملی کشتی فرنگی ایران از مسابقات جهانی اسپانیا


طبق قانون اتحادیه جهانی کشتی، تزریق سرم یا سایر داروهای ED ممنوع است و کشتی‌گیر تحت درمان قانونی قرار می‌گیرد.

کادر پزشکی ایران توضیح داد که از آنجایی که وضعیت سلامتی کشتی‌گیر رو به وخامت بود و اهمیت حفظ سلامتی او مهم بود، به غلامی در رختکن تیم ایران سرم تزریق شد و او دیروز (شنبه) مبارزه نکرده بود و زمانی که شما به دنبال آن بودید. تخلفی، می توانستند انجام دهند، مخفیانه در هتل این کار را انجام دادند، پذیرفته نشد و غلامی از حضور بیشتر در مسابقه منع شد./ایسنا

منشی کشتی گیر تیم امید را تهدید کرد; غلامی را دو سال کنار می کشم

علیرضا دبیر فدراسیون کشتی درباره محرومیت تیم ملی امید ایران در مسابقات جهانی گفت.

نمی خواستم حرف بزنم؛ از اشتباه سجاد غلامی کشتی گیر امید ایران عصبانی هستم. چون با اشتباهی که داد قهرمانی را از ایران گرفت.

این اولین بار برای این کشتی گیر نیست و سازمان جهانی می تواند او را محروم کند. اگر فدراسیون محروم نکند این کشتی گیر را ۲ سال محروم می کنم.

ما از سال ۲۰۱۲ چنین تیمی نداشتیم. تیم ملی کشتی آزاد ایران ۷ مدال کسب کرده است.

در سال ۱۳۷۷ که فدراسیون را بر عهده گرفتم، کشتی آزاد ایران در رده یازدهم قرار گرفت و امروز در آن جایگاه قرار دارد. لغزش امروز کشتی گیر کرجی اصلا قابل بخشش نیست چون امروز در دعواها دروغ گفت و به کادر پزشکی گفت حق با اوست و به کاوه گفت سرم را بزن.

این چندمین بار است که این کشتی گیر اشتباه می کند و من با هیچکس تعارف ندارم و بدون شک او را ۲ سال محروم خواهم کرد.

این تصمیم را گرفتم چون باعث شد امروز پرچم ایران به عنوان یک قهرمان برافراشته نشود. ما می توانستیم مثل یک کشتی گیر قهرمان شویم اما به خاطر بی دقتی این کشتی گیر همه چیز خراب شد.

اتحادیه جهانی کشتی از هیچکس ابایی ندارد و طبق قوانین، هر کشتی گیر که ناآگاهانه به بدنش سوزن تزریق کند دوپینگ محسوب می شود.

در این شرایط بحرانی نمی توان حق را از باطل جدا کرد و امروز باید جامعه را تبرئه می کردیم و آنقدر ناراحت بودم که ۳ وزنه دیگر را دنبال نکردم تا ببینم چه شد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.