دشمن در جنگ نرم با تمام توان وارد میدان شده است


امام جمعه دزفول عفاف و حجاب را یکی از مهمترین عرصه های جنگ نرم دشمن دانست و گفت: دشمن در جنگ نرم با تمام قوا وارد میدان شده است.

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی روز چهارشنبه در جلسه هیات رئیسه دزفول در سالن همایش های ویژه فرمانداری آن شهرستان افزود: ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان دزفول در بحث حجاب و عفاف از خودشان شروع کنند و به این موضوع نزدیک شوند. مسئله با رویکرد نرم

وی عدم حجاب را خلاف قانون دانست و بر لزوم نظارت بیشتر ادارات بر کارکنان تاکید کرد و گفت: فضای کشور به گونه ای است که اگر جلوی حجاب گرفته نشود، محجبه ها کار پیدا می کنند. تبدیل می شود .”

امام جمعه دزفول با تاکید بر لزوم تعیین حد در سرقت و زنا گفت: در صورت اعمال حد مجاز در این جرایم میزان سرقت ها کاهش می یابد و مشکلات اخلاقی برطرف می شود.

وی با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش افزود: یکی از اهداف والای قیام امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر است.

حجت الاسلام قاضی دزفولی نماز را مهم ترین امر بیان کرد و اظهار داشت: افرادی که مسئولیت می پذیرند باید نگاه حاکمیتی داشته باشند.

وی افزود: «یکی از دلایل تنهایی خداوند در واقعه عاشورا این بود که می گفتند سعی می کنیم خداپرستی داشته باشیم نه گناه.» عده ای نیز به او مشاوره دادند.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه عده زیادی در ماجرای عاشورا دیر آمدند، گفت: اکنون یاری دین و ولی خدا امام زمان (عج) وظیفه است.

۴۰۰ مداح در دزفول برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول با تسلیت ایام محرم بیان کرد: این اداره ناظر بر برنامه های مذهبی است و شورای هیئت های مذهبی سه ماه پیش مراسم عزاداری دزفول را در نظر گرفت.

حجت الاسلام احسان خاکی در خصوص تهیه غذای مورد نیاز هیئت ها با همکاری اداره جهاد کشاورزی افزود: ۴۰۰ مداح در شهرستان دزفول تشکیل و اشعار مناسبی در اختیار آنها قرار گرفت.

وی با اشاره به راه اندازی هیئت کانون تبیین جهاد در هیئت های عزاداری ادامه داد: همه دستگاه های شهرستان دزفول مستقر شده اند تا شور حسینی در بین مردم جاری شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول گفت: حضور هیئت ها در مسیر عزاداری از ساعت ۱۵ آغاز می شود و طبق برنامه حضور پیدا می کنند تا تاخیر نداشته باشند.

وی با بیان اینکه برنامه عزاداری از ساعت ۸ صبح روز تاسوعا آغاز می شود، تصریح کرد: تلاش بر این است که هیئت های عاشورا پس از غروب آفتاب در سطح شهر حرکت کنند.

حجت الاسلام خاکی با تاکید بر ممنوعیت ورود هیئت ها بدون مجوز در مسیر عزاداری، تصریح کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورا خودروهای دیگری در مسیر عزاداری مستقر نشوند.

وی با تشریح مسیر حرکت هیئت های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا افزود: مسیر جدیدی در جاده آفرینش کشیده شده و امید است در سال های آینده هیئت های عزاداری از این مسیر استقبال کنند.

ترور فرماندهان، حملات زیرساختی و حملات پهپادی در دستور کار دشمن قرار دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز در آن جلسه با بیان اینکه جبهه استکبار در همه جبهه ها از انقلاب اسلامی ناامید شده است، گفت: دشمن ما بسیار قوی و با تجربه است، اما نتوانست به هدف خود برسد. جمهوری اسلامی که باید تحول ساختاری ایجاد کند.

سرهنگ بهروز حکمت فر با بیان اینکه دشمن دروغ و تهمت دارد و بر اساس تحریف با همه امور برخورد می کند، افزود: دشمن در مرحله سخت کاری از پیش نمی برد اما در مرحله نیمه سخت کار بسیار سخت است.

وی ادامه داد: قبل از توسعه پهپادها نمی‌توانستیم نفت خود را بفروشیم، اما اکنون به جایی رسیده‌ایم که اگر اسرائیل یا آمریکا بخواهند به کشتی ما حمله کنند، به کشتی‌های آنها هم حمله می‌کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول تصریح کرد: دشمن از غفلت ما سوء استفاده می کند و هر جا که شکافی می بیند ضربه می زند در حالی که آمریکا و اسرائیل در حال فروپاشی هستند بنابراین تمام اقدامات خود را انجام می دهند.

وی یکی از دلایل واگذاری حفاظت نیروگاه های اتمی به سپاه را افزایش حملات به این مراکز دانست و افزود: ترور فرماندهان، حمله به زیرساخت های کشور و حمله پهپادی سه دستور کار دشمن علیه ایران است. ملت

سرهنگ حکمت فر با بیان اینکه دفاع شخصی و حفاظت از ستاد برای هیچکس شوخی نیست و همه مورد تهدید قرار می گیرند، گفت: بسیج در امور دفاعی و در اقداماتی مانند برگزاری رزمایش و بازرسی از ادارات مختلف به نیروهای دزفول کمک می کند. شهر خواهد شد.”

نارضایتی مشتریان از دفاتر دزفول سال به سال بیشتر می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول در خصوص ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گفت: پایگاه ۲۱ تیر در مواجهه با مشکلات حجاب و عفاف از اجرای طرحی در ادارات دزفول خبر داد که فرم خوداظهاری به بانوان صورت گرفت. و مردان در بحث فسق و پوشش، علاوه بر این، کنترل بدون مزاحمت انجام می شود.

وی با قدردانی از اقدامات مثبت برخی ادارات شهرستان در حوزه حجاب و عفاف، ادامه داد: برخی ادارات نه تنها از مسائل حجاب و عفاف غفلت کردند، بلکه موانعی نیز ایجاد کردند.

سرهنگ حکمت فر با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع در دفاتر دزفول، تصریح کرد: متاسفانه بر اساس تحقیقات میدانی و نظرسنجی از مشتریان، آمار نارضایتی از نحوه ارائه خدمات هر ساله در حال افزایش است.

وی با اشاره به طرح ایران جوان افزود: متأسفانه در دولت های گذشته اقدام قابل توجهی در این زمینه انجام نشده است اما این دولت متعهد به اجرای آن است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول با اشاره به ارائه ۸۰ جهیزیه و کمک جهیزیه و اجرای طرح ازدواج ساده افزود: سال گذشته ۱۲۰ میلیارد ریال برای ازدواج زوج های جوان در نظر گرفته شد که تنها ۱۵ هزار میلیارد ریال آن پرداخت شد.

وی با دعوت از دولتمردان برای رسیدگی به موضوع ازدواج و فرزندآوری مورد تاکید رهبر معظم انقلاب گفت: فضای شهر دزفول برای محرم سیاه پوش شده است که باید قدردان آن بود.

دزفول لقب سقای کربلا را به خود گرفت

رئیس دزفول با اشاره به مشارکت این شهرستان در پروژه های بازسازی عتبات عالیات نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و سوریه گفت: همه این اقدامات با کمک مردم انجام شد.

غلامعلی نوری زاده با بیان اینکه تمامی مصالح از داخل کشور تامین و برای جلوگیری از تمام شدن ارز به کشور عراق ارسال می شود، افزود: صحن حضرت زهرا(س) با مساحت ۱۶۰ هزار متر مربع بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: دستاورد شهر دزفول در بازسازی عتبات عالیات به حدی بود که صحبت از اختصاص پروژه ای صرفا به دزفول شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات دزفول درباره موکب های اربعین گفت: استان خوزستان دارای ۹۵۰ موکب موتوری در مرزهای چذابه و شلمچه حدفاصل جاده تا خاک عراق است که از این تعداد ۳۳ موکب متعلق به شهرستان دزفول است.

وی افزود: شهر دزفول یک تصفیه خانه بزرگ فاضلاب در حرم حضرت ابوالفضل (ع) احداث کرد و پس از این کار لقب «شهر کربلای دزفول» به ما اعطا شد.

نوری زاده با تاکید بر لزوم تجهیز مکان مشخص در کربلا برای موکب دزفول تصریح کرد: اقدامات اولیه در این زمینه برای داشتن مکان مشخص انجام شده است.

وی درباره زیارت نیابتی اماکن متبرکه گفت: این کار هر پنجشنبه به صورت رایگان انجام می شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات دزفول افزود: زائران اغلب سوالاتی داشتند که برای آن برنامه راهنمای زائران تهیه شده است که ۱۵ روز قبل از اربعین شروع به کار می کند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.