دستور و ممنوعیت لاپید به مجمع عمومی سازمان ملل متحد نخست وزیر رژیم صهیونیستی: معامله با ایران یک تهدید نظامی معتبر روی میز است.چیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزیایر لاپید، نخست وزیر رژیم انتقالی صهیونیستی، روز پنجشنبه در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، ادعاهای علیه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد.

به گزارش وب سایت The Times of Israel، لاپید در سخنرانی خود با بی توجهی به جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و انجام حملات نظامی متعدد علیه فلسطینیان گفت: مردم خاورمیانه و مردم جهان باید به اطراف خود نگاه کنند. از تو بپرس که راه صلح کیست و کی نیست.» آیا او راه جنگ را انتخاب کرد؟

او ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد و بدون اشاره به زرادخانه هسته ای رژیم صهیونیستی گفت که “تهدید هسته ای” علیه تل آویو وجود دارد.

لاپید گفت: این ایران است که این ارکستر نفرت را علیه ما ایجاد کرده است. آنها پرچم اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند».

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: تنها یک کشور عضو سازمان ملل علناً اعلام می کند که قصد دارد یک عضو دیگر را نابود کند. ایران بارها اعلام کرده است که خواهان نابودی کامل اسرائیل است و این ساختمان ساکت است. از چی میترسی؟”

در حالی که ایران برخلاف رژیم صهیونیستی یکی از اعضای معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای و تحت نظارت دقیق آژانس بین المللی انرژی اتمی است، لاپید بار دیگر تاکید کرد: اگر رژیم ایران به سلاح هسته ای دست یابد، از آن استفاده خواهد کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود افزود: تنها راه جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای، روی میز گذاشتن یک تهدید نظامی معتبر است. و پس از آن، یک معامله طولانی تر و قوی تر باید با آنها مذاکره شود.”

وی با نادیده گرفتن مصایب تعداد زیادی از غیرنظامیان فلسطینی در جنگ ۱۲ روزه رژیم صهیونیستی، مدعی شد: ما خواهان صلح در سراسر جهان عرب و در همسایه خود فلسطین هستیم.

لاپید افزود که راه حل دو دولتی مشروط به این است که دولت آینده فلسطین رفتاری مسالمت آمیز داشته باشد و «بازسازی و موجودیت اسرائیل را تهدید نکند».

نخست وزیر آن رژیم گفت: شما می توانید از ما بخواهید که بر اساس ارزش های منشور ملل متحد زندگی کنیم، اما نمی توانید از ما بخواهید که برای آنها بمیریم.

منبع: فارس

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.