خیابان های یک طرفه شمال کشور در تاسوعا و عاشوراچیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزمرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: محدودیت های ترافیکی تا روز سه شنبه ۲۷ مردادماه در جاده های مازندران برقرار است و پس از آن تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ یکشنبه و دوشنبه ۲۵ مردادماه انجام می شود. ساعت ۱۷ از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای بزرگراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه و یکطرفه خواهد بود. تهران از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز.

روز دوشنبه ۲۷ مردادماه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ تردد کلیه وسایل نقلیه از رودهان به آمل ممنوع و با اعلام پلیس راهور محلی، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به رودان (منطقه مشا) ممنوع است. ) از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیون (به استثنای حمل سوخت یا مواد فاسدشدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است.
تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ یکشنبه و دوشنبه ۲۵ و ۲۶ مرداد از محور هراز ممنوع است.
تردد کلیه تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی روز دوشنبه ۲۶ مرداد از ساعت ۱۲ الی ۲۴ از جنوب به شمال محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
تردد موتورسیکلت از محورهای کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس تا روز سه شنبه ۲۷ مردادماه ساعت ۶ صبح ممنوع است.
تردد موتورسیکلت های پلیس و امداد و نجات برای انجام ماموریت های ضروری در تردد مجاز بلامانع خواهد بود.

اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش تردد در محورها خواهد بود و در شرایط عادی ترافیکی با رای گیری اجرای محدودیت ها رفع می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.