خطری که دروازه بان پرسپولیس را تهدید می کند/ بیرانوند روی لبه تیغ


دروازه بان تیم ملی پرسپولیس هیچ تضمینی برای حضور مداوم در چارچوب دروازه سره پوشان ندارد و اتفاق تلخ گذشته می تواند برای او تکرار شود.

به گزارش ملیت به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس اولین بازی فصل آینده لیگ برتر را ۳۱ مردادماه برابر ذوب آهن اصفهان برگزار می کند.

این تیم در حالی تمرینات پیش فصل خود را پشت سر می گذارد که تغییرات عمده ای در ترکیب کادر فنی و بازیکنان این تیم به وجود آمده است.

اشتباهات پی در پی دروازه بان پرسپولیس در فصل گذشته منجر به بازگشت علیرضا بیرانوند به جمع مدافعان آن تیم و جدایی حامد لک شد تا ولسلی نانکا به عنوان جانشین داود فنایی تمرینات خود را به پایان برساند.

بیرانوند که عملکردش در دو فصل در آنتورپ بلژیک و بوآویشتا باعث شد تا در تیم ملی ایران نیمکت نشین شود، پیش از دراگان اسکوچیچ و با حمایت پرسپولیس دوباره به پرسپولیس بازگشت تا شماره یک تیم ملی را در اختیار بگیرد. -هواداران همچنین در جام جهانی ۲۰۲۲. گل باید قرار گیرد.

در عین حال ولسلی نانکا، مربی دروازه بان های پرسپولیس در تمرین نشان داد که احمد گوهری این شانس را دارد که مانند بیرانوند برای پرسپولیس بازی کند.

خطری که دروازه بان پرسپولیس را تهدید می کند/ بیرانوند روی لبه تیغ

اتفاقی که می تواند به شانس بیرانوند در جام جهانی ضربه بزند و او را مانند دوران سرمربیگری گابریل کالدرون به نیمکت سرخ پوستی تبدیل کند. هشدار جدی ننکا پس از آن علنی شد که بیرانوند در آخرین مصاحبه خود فاش کرد که «تفاوتی بین دروازه بان های تیمی که در تمرینات حضور دارند و بهترین بازیکنی که برای بازی به میدان می آید، وجود ندارد».

باید دید گل محمدی اخطارهای دستیارش را جدی می گیرد یا اعتقاد خاص یحیی گل محمدی به این دروازه بان، او را به تنهایی یک تفت پرسپولیسی می کند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.