خرید دمپایی با فرش پشمی از اصفهان


امروزه بیشتر دختر خانم ها علاقه زیادی به استفاده از دمپایی فرش در منزل دارند که در این میان دمپایی های خزدار فرش فانتزی نمونه ای از این مدل ها هستند و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند.

به طور معمول دمپایی فرش فانتزی خزدار بیشتر در فصل سرد و زمستان استفاده می شود و گرم و نرم است.

این مدل از دمپایی ها معمولا برای همه اعضای خانواده قابل استفاده است و در طرح ها و رنگ های متنوعی عرضه می شود.

C:\Users\Mohammadi\Downloads\2-422 (1).jpg

پوشیدن دمپایی روی فرش و پارکت باعث ایجاد آرامش و راحتی در شما می شود.این دمپایی ها بهترین و پرفروش ترین مدل های فانتزی هستند و طرفداران زیادی به خصوص در بین دختربچه ها و کودکان دارند.

از آنجایی که پسرها بیشتر از دخترها در فضای باز هستند و کفش بیشتری می پوشند، پاهایشان بیشتر در معرض عفونت قارچی است، بنابراین این افراد باید در خانه از دمپایی موکت استفاده کنند.

دمپایی فرش اصفهان

شاید نگران نحوه شست و شوی دمپایی فرش های خریداری شده از اصفهان باشید، اما بهتر است بدانید که بیشتر صندل ها قابل شستشو هستند و کافی است اصولی مانند استفاده از شوینده های ملایم را رعایت کنید. ح- مایعات لباسشویی به جای پودرهای ماشین لباسشویی که با قدرت شستشوی خود می توانند به بافت دمپایی و رویه آن آسیب برسانند، بدون کوچکترین آسیب و ایرادی این کار را انجام دهید.

از آنجایی که پاها در فصل تابستان بیشتر عرق می کنند و ممکن است زودتر بو بدهند، توجه داشته باشید که علاوه بر قابلیت شستشو، جنس رویه دمپایی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می توانید صندل های پشمی را برای محافظت از پا در برابر سرما در زمستان انتخاب کنید. C:\Users\Mohammadi\Downloads\6-232-1030x644.jpg

دمپایی های فرش شده باید نرم و راحت باشند تا هوا به راحتی از پاهای شما عبور کند. به همین دلیل بهتر است صندل هایی با کفی نازک و نرم انتخاب کنید. در این صورت بهترین گزینه دمپایی با فرش اصفهان خواهد بود.

دمپایی فرش در انواع و مواد مختلف مانند پشم، پنبه، جیر، چرم و پلاستیک یا فوم وجود دارد.

اگر کف خانه شما چوبی است، بهتر است دمپایی را انتخاب کنید که لایه بیرونی آن پلاستیک و لایه داخلی آن فوم باشد، زیرا به راحتی می تواند از پاهای شما در برابر ضربه محافظت کند و این امکان را دارد که راحتی بیشتری را برای پاهای شما به ارمغان بیاورد.

مشخصات دمپایی فرش

سایز دمپایی و مشخصات دمپایی هتلی هیچ تفاوتی با سایز کفش ندارد و می توانید از یک دمپایی مناسب برای استفاده روی فرش خود استفاده کنید که می تواند فرش یا فرش یا پارکت چوبی باشد که عادت به پوشیدن آن دارید. جوراب‌ها، دمپایی‌هایی را انتخاب کنید که یک سایز بزرگ‌تر از پاهایتان باشند تا هنگام پوشیدن هم‌زمان برای پاهایتان خیلی کوچک نباشند.

معمولا موادی مثل فوم یا چرم و جیر با کمی استفاده مثل کفش باز می شوند و شما می توانید هنگام خرید سایز دقیق پای خود را انتخاب کنید، کمی باز می شوند.

C:\Users\Mohammadi\Downloads\0453014b_131c_11e8_9105_00505600d2ea_4d47aa1c_1326_11e8_9105_00505600d2ea-1.jpg

بعد از اینکه دمپایی فرش خریدید و مدتی آن را پوشیدید، می توانید دمپایی خود را با آب و صابون بشویید به طوری که دمپایی خود را با آب نسبتا ولرم خیس کرده و برس بزنید، تمیز کنید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند تا کف روی آن بماند و سپس برس بزنید. و با حوله بشویید و خشک کنید.

بهتر است دمپایی های چرمی را با حوله تمیز کنید و از شست و شو خودداری کنید زیرا وارد شدن آب به چرم باعث خشک شدن چرم و کاهش عمر دمپایی می شود.می توانید از روغن هایی که به عنوان واکس چرم استفاده می شود روی آن استفاده کنید تا طول عمر بیشتر شود. دمپایی شما نسبت به کفش های چرمی است و می توانید مدت طولانی تری از آنها استفاده کنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.