حفظ تقوا در قوه قضائیه ضروری است


رئیس قوه قضاییه گفت: رعایت تقوا در دستگاه قضایی و از سوی مسئولان و کارمندان قضایی مقوله ای ضروری و حیاتی است.

به گزارش ملیت به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژعی در پیامی روز صیانت از اطلاعات قوه قضائیه را گرامی داشت.

متن این پیام به شرح زیر است:

نقش قوه قضائیه در برقراری عدالت و حفظ سلامت کل نظام، نقشی بی بدیل است. با توجه به این اهمیت، با توجه به تاثیر برجسته قاضی و ضابط قضایی عادل، کارآمد و متدین در توزیع عدالت، جایگاه حساس و خطرناک مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه در حفظ و صیانت از سلامت قضات و کارکنان دستگاه قضایی و جلوگیری از آلودگی، تداخل و انحراف مجموعه بیشتر به نظر می رسد.

رعایت تقوا و تقوا در قوه قضائیه و ضابطان و کارمندان قضایی یک مقوله ضروری و حیاتی است. بنابراین نظام حافظ و حافظ قضات باید از تقوا و تقوای بسیار بیشتری برخوردار باشد و بهره مند شود; بر این اساس برخورد ویژه و نگاهی به مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه الزامی است.

نیروهای اطلاعاتی و ماموران دادگستری تاکنون ضمن تلفیق درایت، اقتدار و دلسوزی با رویکردی پیشگیرانه و پزشکانه، خدمات ارزنده و تلاش صادقانه و خالصانه را در انجام مأموریت های مهم خود انجام داده اند و امیدواریم که خاصه عنایات امام زمان (عج) و با توجه به منویات مقام معظم رهبری باید این خدمات و تلاش های خالصانه ادامه یابد تا کوچکترین نقص فکری و عملی در دستگاه قضایی نداشته باشیم.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.