حضور معاون رئیس جمهور بر بالین پدر کیان پیرفلک + فیلم


نماینده اقتصادی رئیس جمهور از میثم پیرفلک، پدر کیان، شهید ایذه ای ۹ ساله و دیگر قربانیان حادثه تروریستی آن شهرستان عیادت کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان، محسن رضایی در سفر به خوزستان با حضور در بیمارستان گلستان اهواز از میشم پیرفلک یکی از مجروحان حادثه تروریستی ایذه بر بالین وی عیادت کرد.

در این بازدید میثم پیرفلک معاون اقتصادی رئیس جمهور از روند درمان این قربانی حادثه تروریستی ایذه دلجویی و در جریان جزئیات روند درمان قرار گرفت.

رضایی همچنین از دیگر مجروحان حادثه تروریستی ایذه عیادت کرد. آنها در آن جلسه جزئیات جراحات خود و اقدام تروریستی مهاجمان را تشریح کردند.

وی با اشاره به اظهارات شاهدان عینی حمله تروریستی در ایذه، این اقدام را برنامه ریزی شده خواند و گفت: تروریست ها روز قبل دوربین های محل حمله را غیرفعال کردند و روز بعد در چند نقطه خود را سازماندهی کردند و در حین حمله تیراندازی کردند. آنها همچنین با موتور سیکلت حمله کردند و به سمت مردم و افسران در جاهای دیگر سنگ پرتاب کردند و شواهد حاکی از آن است که تیراندازی با سلاحی غیر از سلاح هایی که توسط نیروهای امنیتی استفاده می شد انجام شده است.

همچنین مسئولان و پزشکان بیمارستان گلستان اهواز در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای درمان مجروحان حادثه تروریستی ایذه که به صورت بستری در این بیمارستان تحت مداوا هستند، توضیحاتی را به معاون اقتصادی رئیس جمهور ارائه کردند.

در حمله تروریستی شامگاه چهارشنبه چهارم آبان ماه در ایذه که بر اثر حمله مردم و نیروهای امنیتی صورت گرفت، هفت نفر کشته و هشت نفر زخمی شدند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.