جهیزیه در کوله پشتی نیازمندان


مدیرکل کمیته امداد خوزستان از اهدای ۴۵ ست جهیزیه به افراد تحت حمایت این نهاد امداد در شهرستان باوی خبر داد.

جمال شیبه گفت: کمک هزینه ازدواج و تهیه جهیزیه برای زوج های جوان در پوشش کمیته امداد خوزستان ترویج ازدواج آسان یکی از رسالت های این نهاد حمایتی است.جهیزیه در کوله پشتی نیازمندان

وی افزود: این کمک ها در قالب جهیزیه برای دختران تحت حمایت، هدیه ازدواج برای ذینفعان مرد و کمک به ازدواج مجدد زنان تحت پوشش خواهد بود.

شیبه ۴۵ مجموعه اهدا می کند مهریه وی با اشاره به نیازمندان شهرستان باوی ادامه داد: از جمله جهیزیه های اهدایی می توان به جهیزیه های اهدایی اشاره کرد. یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، تلویزیون و ماشین لباسشویی، همه محصولات خانگی بود.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان هزینه تهیه هر سری جهیزیه شامل; وی با اعلام اینکه مایحتاج ضروری زندگی به طور متوسط ​​۴۰۰ میلیون ریال است، افزود: اعتبار تهیه جهیزیه از طریق کمک های نوع دوستانه خیرین از جمله انفاق و زکات، مراکز خیریه و وام های امدادی تامین می شود.

زوج های جوان علاوه بر بهره مندی زوج های جوان از مزایای کمک هزینه ازدواج، از دوره های آموزشی ارائه شده توسط این موسسه نیز بهره مند می شوند و افزود: آشنایی با سبک زندگی دینی و اسلامی، اصول و مهارت های زندگی مشترک، مدیریت اقتصاد خانواده و آگاهی از قوانین اساسی. خانواده یکی از مواردی است که زوجین از خدمات این سازمان استفاده می کنند.

به گزارش شیبا؛ تا پایان سال جاری ۶۰۰۰ بسته جهیزیه تحت عنوان این خیریه بین روس ها توزیع شد که ۱۰۰۰ بسته در ماه گذشته بود.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.