جنون تئاتری مهران رنجبر در سالن اصلی تئاتر تهران


تاکتیکی ۲۴»نمایش فرهنگی این روزها در سالن اصلی مجموعه تئاتر تهران در حال برگزاری استبا عنوان تاریخی «پروین» نویسندگی و کارگردانی «حسین کیانی» و تدارکات «داود نامور»، روی صحنه رفت. نمایشی تمام ایرانی که با نگاهی ویژه به ماه های پایانی زندگی پروین اعتصامی شاعر پرآوازه کشور، مخاطبان تئاتر را با بازی، شخصیت ها و نقالی آشنا می کند. به لانه ای از زندگی ایرانی برخورد کردم. زندگی شاعری با شهرت در ایران و در میان فارسی زبانان جهان.

به جرات می توان گفت که بازی پروین جنبه کمتری از زندگی پروین اعتصامی است..

در این نمایش بازیگران مشهوری روی صحنه رفته اند. بیرون از «نرگس محمدی» و «امین زندگانی» بیرون از «جواد یحیوی» و «اکرم محمدی»بیرون از «شیب خانه قوانلو» بیرون از «جواد مولانیا» و «مریم ندایی». در این بین اما «مهران رنج بر»، شجاع است، ستاره ای تنهاست که بازی درخشانش این روزها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. یک بازی برونگرا، واقع گرایانه و هیجان انگیز با دیالوگ های شنیدنی و تاثیرگذار.

«مهران رنجبر» او یکی از چهره های شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است، اما علاقه مندان به تئاتر بیشتر از بازی های دیدنی و دیدنی او یاد می کنند زیرا ساعات زیادی را با او در سالن های تئاتر کشور سپری کرده اند..

«رنج بر »در نمایش پروین، نصرالله اعتصامی نقش برادر کوچکتر پروین اعتصامی را بازی می کند. نصرالله شخصیتی جوان، روشنفکر و خوش صدا است که فاصله انتقادی خود را با دیگر شخصیت های نمایش حفظ می کند و زندگی، رفتار و کردار آن ها را موشکافی می کند..

«حسین کیانی» نویسنده و کارگردان پروین، شخصیت «نصرالله» و مهران رنج این شخصیت را به گونه ای روی صحنه به تصویر کشید که تعداد زیادی از تماشاگران نمایش پروین از بازی و ماهیت شخصیت نصرالله اعتصامی تمجید کردند.. اغراق نیست اگر بگوییم لحظات رنج روی صحنه، لحظاتی هستند که مخاطب دوست دارد کشش و درازی بکشد..

رنجبر در گفت و گو با روابط عمومی مطبوعات و رسانه های نمایش پروین گفت: در هر نقشی که بازی می‌کنم سعی می‌کنم تمام تلاشم را روی صحنه انجام دهم و جوهره‌ای در شخصیت نصرالله اعتصامی وجود دارد که دستانم را برای بهتر بازی کردن و متفاوت بودن باز کرده است..

شایان ذکر است نمایش پروین همه روزه به جز شنبه ها ساعت ۱۹ در سالن اصلی تهران اجرا می شود.. علاقه مندان می توانند بلیت نمایش پروین را از طریق سایت تیوال و گیشه تئاتر شهر تهیه کنند..

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.