جزئیات کشته شدن مامور حراست کرمانشاهی توسط پدر مقتول ۸ تیر به سمت ‘برومند نجفی’ و سربازان همراهش شلیک شد.چیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزشهرام کرمی اظهار داشت: به محض خروج مامور حراست برومند نجفی از مجموعه دادسرای کودکان کرمانشاه پیش از ظهر امروز (۲۲ مرداد) یکی از بستگان مقتول با تبر به مامور زندان که قاتل را همراهی می کرد حمله کرد و دست وی را مجروح کرد. او انجام می دهد.

وی افزود: در این لحظه پدر مقتول که از قبل بیرون دادگاه کمین کرده بود، بیرون آمد و هشت گلوله کلاشینکف به سمت نجفی شلیک کرد که سه گلوله به وی اصابت کرد و به شهادت رسید.

دادستان کرمانشاه افزود: پدر مقتول و همراهی وی در این حادثه خونین متواری شده اند و دستورات لازم برای دستگیری متهم به ماموران انتظامی صادر شده است.

لازم به ذکر است برومند نجفی محیط بان کرمانشاهی پس از اطلاع از شکار غیرمجاز سرنشینان یک دستگاه خودرو به محض مشاهده خودروی اشتباه اقدام به تیراندازی به خودرو کرد که منجر به فوت یکی از شهروندان شد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.