توطئه های آمریکا علیه ایران با تاکتیک های جدید ادامه دارد


حجت الاسلام احمدرضا حاجتی امشب سه شنبه در مراسم چهل و یکمین سالگرد شهدای مظلوم ۶ تیر ۱۳۶۰ ضمن تجلیل از مقام شامخ آیت الله شهید بهشتی و سایر شهدای این فاجعه گفت: نظام مبتنی بر اراده است. ملت ایران سرنگون شده است.

استاد سمینار اهواز افزود: اما دنیا مشاهده کرد که این جنایت نه تنها عزم راسخ ملت ایران را بر هم نزد، بلکه انقلاب اسلامی را تثبیت کرد و حرکت ملت را به سوی تحقق آرمان های اصیل اسلامی سرعت بخشید.

وی با اشاره به جنایات منافقین مبنی بر به شهادت رساندن بیش از ۱۷ هزار نفر در کوچه و بازار، مسئولان و نمازگزاران و اجتماعات جمعه پس از اعلام اقدام مسلحانه این گروهک الحادی علیه جمهوری اسلامی ایران در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰، ادامه داد: اسامی و آدرس منافقین روسی باقی نمانده و در زباله دان تاریخ رها شده اند.

استاد حوزه علمیه اهواز از سه نماینده شهدای خوزستان در مجلس، علیرضا چراغ زاده دزفولی، سید محمد جواد شرافت و حجت الاسلام سید محمدکاظم دانش در فاجعه هفتم تیرماه تجلیل کرد.

حجت الاسلام حاجتی با اشاره به اینکه بصیرت و هوشیاری ملت ایران و امام راحل(ره) باعث شرمساری منافقین شد، گفت: جنایات گروهک منافقین حجاب است. زشت بلند کردند و در اوج باران، موشک های شهرها به جنگ تحمیلی شلیک کردند، در دامان صدام رفتند و در ارتش خدمت کردند. بعثی تو عراق بودی

وی با بیان اینکه توطئه های استکبار جهانی به رهبری آمریکا علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران با شگردهای جدید ادامه دارد، افزود: مهمترین وظیفه در این مقطع از زمان جهاد تبیین است تا حوادث وارونه نشود.

استاد سمینار اهواز ادامه داد: هر چه ملت ایران پیشرفت کند هجمه ها به نظام اسلامی بیشتر می شود اما ایران اسلامی سود می برد. گیر یکی از مولفه های قدرت، قلمرو معنوی در جهان می شود.

وی در ادامه با ابراز ناامیدی ملت از توطئه های دشمن و عوامل داخلی آن، افزود: دشمن در جنگ ملایم شکست خواهد خورد و این وعده الهی است که خداوند مومنان را پیروز خواهد کرد.

حجت‌الاسلام حاجتی در خصوص هفته افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: آمریکا جنایت و بلایای انسانی در سراسر جهان و سپس با آن ایجاد می‌کند. فحاشی شما از حقوق بشر دم می زنید.

به گزارش مهر، ۱۵ تیرماه سالروز ترور حضرت آیت الله خامنه ای تا ۲۱ تیرماه سالروز سرنگونی هواپیمای مسافربری توسط نیروی دریایی آمریکا به عنوان هفته افشای حقوق بشر آمریکا نامگذاری شده است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.