تهران تا روز سه‌شنبه گرم‌تر خواهد بود – اقتصاد برتر


8 اثر باورنکردنی گرمای شدید بر زندگی انسان

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران صاف تا نیمه ابری و روند افزایش دما تا روز سه شنبه (۲۵ مرداد) پیش بینی می شود.

تهران – اختازبرتر – ۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش #اکونومیست به نقل از اداره کل هواشناسی کشور که بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا نیمه ابری تا چند ساعت آینده همراه با وزش باد پیش بینی می شود. دمیدن و در ارتفاعات و نیمه جنوبی استان گاهی وزش باد معتدل و شدید (گاهی در ارتفاعات نیمه ابری) پیش بینی می شود. افزایش نسبی دما از امروز تا سه شنبه (۲۳ تا ۲۵ مرداد) و کاهش نسبی دما از چهارشنبه تا پنجشنبه (۲۶ تا ۲۷ مرداد) پیش بینی می شود. افزایش نسبی برخی از آلاینده های هوا، به ویژه ازن سطحی، طی سه روز آینده انتظار می رود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شد. آسمان تهران فردا (۲۴ مرداد) صاف و در ظهر وزش باد و گاهی کمی ابری با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر ۳۸ درجه سانتیگراد و روز سه شنبه (۲۵ مرداد) صاف و وزش باد در ساعاتی دیگر با حداقل دما ۲۶ و حداکثر ۳۸ درجه سانتیگراد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.