تمدید مهلت اقدام شهروندان رشتی در خصوص ترک جرایم رانندگی در ایام کرونا


آخرین فرصت ثبت نام برای تعیین تکلیف جرایم رانندگی در ایام کرونا تا پایان مرداد ماه تمدید شد. مهلت فوق آخرین فرصت برای تعیین انتساب جرایم رانندگی در ایام کرونا است و این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روابط عمومی فرمانداری رشت در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به کاهش شدت اپیدمی کرونا و مجوز سفر در تمام ساعات شبانه روز، شهروندان گرامی می توانند از تاریخ ۱۳۰۱/۰۴/۱۳ لغایت پایان مرداد ماه حوالی دریافت کد رهگیری با ثبت نام در پورتال فرمانداری رشت به نشانی rasht.gilan.ir.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: با ادامه این روند حضور شهروندان در استانداری الزامی نیست و این قبیل بستگان می توانند پس از مشورت با کارشناسان استانداری نسبت به ارسال پیامک تایید ثبت نام اقدام کنند. درخواست، مراجعه به مراکز پیشخوان دولت و ارائه کد رهگیری تایید درخواست تردد خود را دریافت و برای سایر مراحل قانونی به پلیس راهنمایی و رانندگی ارائه دهید.

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که مهلت مذکور آخرین فرصت برای رسیدگی به تخلفات رانندگی در ایام کرونا است و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.