تصمیم جدید شهرداری تهران درباره طرح ترافیک


در حالی که پیش از این شهرداری تهران اعلام کرده بود پس از ماه رمضان زمان اجرای طرح ترافیک به پیش از دوره کرونا برمی‌گردد، امروز تصمیم جدید اتخاذ کرد.

طرح ترافیک

رویداد۲۴ از آبان‌ماه سال گذشته زمزمه‌های بازگرداندن ساعات اجرای طرح ترافیک به روز‌های پیش‌از کرونا به گوش رسید؛ در این راستا با تصمیم شورای ترافیک تهران مقرر شد این تغییر در دو گام صورت گیرد.

در گام نخست ساعت آغاز اجرای طرح از ۸:۳۰ به ۷:۳۰ و ساعت پایان آن از ۱۶ به ۱۷ تغییر کرد و مقرر شد در صورت بازگشایی کامل مراکز آموزشی زمان اجرای طرح به روز‌های پیش‌از کرونا یعنی ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۹ تغییر یابد، اما این امر محقق نشد و اجرای طرح تا پایان سال گذشته، ۷:۳۰ صبح تا ۱۷ باقی ماند.


بیشتر بخوانید: تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران


بعد از اعلام بازگشایی کامل مدارس و دانشگاه‌ها و تغییر ساعت کاری کارکنان به شرایط پیش‌از کرونا از سوی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار تهران نیز اعلام کرد که ساعت اجرای طرح از ۶:۳۰ صبح آغاز می‌شود و با توجه به مصوبه شورای ترافیک ساعت پایانی طرح در نیمه اول سال ۱۹ است، اما در طول ماه رمضان ساعت پایانی طرح ۱۷ خواهد بود.

علی‌رغم این‌که این انتظار وجود داشت تا ساعت اجرای طرح بعد از ماه رمضان طبق تصمیمات قبلی به ۱۹ موکول شود معاونت حمل‌ونقل و ترافیک طی اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرد ساعت آغاز و پایان طرح ترافیک پس‌از ماه رمضان طبق زمان‌بندی فعلی اجرا می‌شود.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.
رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت