تشخیص اختلال خوردن، ۶ روش برای تشخیص اختلال خوردن


تشخیص اختلال خوردن

تشخیص اختلال خوردن کار ساده ای نیست و معمولاً در خوردن ۵ بیماری پیچیده از بهداشت روان و درمان است که به طور جدی و اجتماعی فرد را تهدید می کند. مشکل در خوردن و تغذیه توسط پزشکان، روانپزشکان و روانشناسان شناسایی می شود.از آنجایی که برای درمان هیچ گونه آزمایشی از غربالگری خاص وجود ندارد، متخصصان نامبرده به کمک ارزیابی های جسمی و روانی و همچنین آزمایشات مرتبط می توانند، تا حد قابل توجهی اختلال نظر را تشخیص دهند. می دهند.

6 روش ممکن برای تشخیص عدم مصرف
تشخیص اختلال خوردن

در ادامه این مقاله به چند روش اصلی و مهم اشاره می کنیم، که می تواند برای تشخیص معالجات کاربردی و مناسب باشد و برای افرادی که مشکک به انواع غذا خوردن هستند، می تواند مفید واقع شود تا با تشخیص موقعیت درمان و ترک روش غلط را انجام دهیم. سرلوحه رژیم غذایی خود قرار دهنده.

عادت های غذایی در تشخیص عدم مصرف

تشخیص روشهای اختلال مصرف با توجه به آنچه گفته شد، سخت است و اگر خودتان در منزل می خواهید این نوع را به موقع تشخیص دهید، بهتر است که به میزان مصرف غذای خود توجه کنید، اگر بیش از سه وعده غذایی با حجم زیاد باشد. زیاد مصرف کنید و بعد از این پرخوری دچار عذاب وجدان و ناراحتی شدید میشوید، یعنی شما به خوردن از پیدا کرده اید.

یا اگر غذا را با سرعت بالا میخورید و این سرعت و این حجم از غذا باعث شرمندگی و خجالت شما می شود، که بیشتر سعی کنید در یک وعده غذایی خود را بخورید، یعنی به این معنی است که مصرف آن باعث ایجاد شرمندگی و جلوگیری از مصرف آن می شود. به یک متخصص مراجعه کنید.

معاینه جسمی برای تشخیص اختلال خوردن

وقتی به پزشکان متخصص مراجعه می کنند، آنها باید به کمک معاینات جسمی سعی کنند این کار را انجام دهند، یعنی با فشارخون، معاینه چشمها، تورم دست و پا و سایر فاکتورهای دیگر تا حدودی می توانند به این موضوع پی ببرند که شما در خوردن و خوردن و خوردن و خوردن آن می پردازید. تغذیه خود مشکلی دارید یا نه؟

همچنین در برخی موارد برای اطمینان از تشخیص خود از یک سری نامه استفاده می کنند که در این پرسشنامه سؤالات این چنینی از فرد پرسیده می شود:

 • ۱۴ کیلویی شده؟
 • آیا دیگران شما را لاغر اندام خطاب می کنند، تصور می کنید که دروغ است و شما چاق هستید؟
 • چند بار در روز غذا میخورید و غذاهای مصرفی شما از چه دسته ای موارم یشبی یبی
 • آیا از وزن خود در حال حاضر راضی هستید؟

این سؤالات بیشتر جنبه روحی و روانی دارند در بیشتر موارد تشخیص اختلال خوردن منوط به مشکلات روحی است که باید با روش تشخیص صحیح تشخیص داده شود و در صورت لزوم باید از رفتار درمانی استفاده کرد.

آزمایشگاه و تست های مربوطه

شاید بهترین روش و یا قطعیترین روش برای تشخیص عدم مصرف همین آزمایشات آزمایشگاهی باشد که معمولاً به درستی صورت می گیرد و فرد با اطمینان خاطر می تواند تجویزات پزشک را انجام دهد و بهبود دهد. با این آمایشات پپکک متوجه می‌شوید که شما به بیماری دیگری مبتلا می‌شوید، س احتمال ابتلا به این بیماری را می‌دهد.

این آزمایش CBC است که آزمایش مربوط به موارد زیر است:

 • الکترولیت های بدن
 • عملکرد کلیه
 • عملکرد عملکرد
 • عملکرد تیروئید

این آزمایش همچنین برای بررسی سلامت عمومی بدن لازم است.تیروئید یکی از غدههای بدنی حیاتی است که بر روی همه اندامهای بدن تأثیر زیادی دارد حتی مغز دارد و می تواند باعث کاهش وزن و یا افزایش وزن شود و یا بر روی اختلالات تأثیرات زیادی از خود باقی بگذارد. .

نتایج این آزمایشات نکاتی را ارائه می‌دهند، مانند:

 • وجود کم خونی
 • داشتن تمام آب
 • داشتن تغذیه
 • عدم تنظیم الکترولیت‌ها

.

اشعه ایکس بهترین روش تشخیص عدم مصرف

در برخی از موارد پزشک درخواست اشعه ایکس می کند. برای جلوگیری از ابتلا به پوکی و شکستگی کمک‌ها به استخوان‌ها می‌شود، که این عارضه به خوبی تشخیص داده می‌شود و از خوردن آن با داروها و درمان‌های دارویی جلوگیری می‌شود.

قلب الکتروکاردیوگرام

الکتروکاردیوگرام یک نوار قلب است که برای تایید قلب انجام میدش. فردی که دارای اختلال پرخوری و یا خوردن باشد، ممکن است دچار آسیب های قلبی مانند آریتمی قلب و یا نامنظمی ضربان قلب باشد که با تشخیص جلوگیری از مصرف با توجه به الکتروکاردیوگرام می توانم سلامت قلب را حفظ کند.

6 روش ممکن برای تشخیص عدم مصرف
الکتروکاردیوگرام قلب راهی برای تشخیص عدم مصرف

تشخیص های افتراقی

برای تشخیص عدم استفاده از پزشک متخصص ممکن است از موارد دیگر استفاده شود تا بتوان از این تشخیص ها به عنوان یک روش مکمل استفاده کرد. عواملی مانند عوارض، استرس، استرس، وسواس همگی می تواند از اختلالات خوردن باشد.

این بیماری ممکن است قبل از عدم وجود داشته باشد و خود عامل بروز مشکلات مرتبط با خوردن و تغذیه فردی باشد و برخی مواقع هم این مشکلات را به وجود آورنده عواملی مانند اضطراب و استرس هستند. آمارها نشان می دهند، افرادی که دچار اختلالات مصرف می شوند به بیماری مبتلا می شوند.

مصرف به الکل و مواد مخدر

بررسی تحقیقات نشان می دهد، افرادی که دارای اختلالات مرتبط با خوردن هستند، به انواع مشروبات الکلی و گاهی اوقات به مواد مخدر مصرف می شوند. همچنین برخی از افراد به داروهای بدون نسخه پیدا می کنند که برخی از آنها عبارتند از

داروهای ملین

داروهای ملین داروهایی هستند که برای رفع یبوست و برخی مککلات گوارشی دیگر مصرف می شوند. همچنین مصرف قرص‌های رژیمی جز داروهایی هستند که افراد مبتلا به مصرف غیرمعمول مصرف می‌شوند و این خود روشی برای تشخیص جلوگیری از مصرف است.

بارداری

بارداری در برخی از زنان باعث ایجاد اختلالات خوردن می شود، به این دلیل که دوران بارداری با استرس و یک سری تغییرات هورمونی همراه است که باید تحت نظر پزشک متخصص زنان باشد تا از چاقی افراطی دریا و خطری برای مادر و جنین نشود. این مراقبت به بعد از بارداری هم ادامه پیدا می کند زیرا برخی از مشکلات ممکن است ادامه یابند و بیماری هایی مانند را به دنبال داشته باشند.

نتیجه تشخیص عدم مصرف

با توجه به آنچه در این مقاله در ارتباط با تشخیص به موقع دختلالاد دنر خور اگر مشکوک به این بیماری است، بهترین توصیه این است که هیچ وجهی از دستورات خودسرانه پیروی نکنید، زیرا مشکل وزن را چند برابر می کنند و شرایط را برای برگرداندن وزن به حالت طبیعی سخت و مشکلزا خواهند کرد. از همه مهمتر ممکن است حتی برخی از روشهای افراد بدون نظر پپکک به بیماری های غیرقابل جبران می شوند. برای این کار نیاز است با یک متخصص مرتبط مشورت کنید تا با تشخیص مشکل متوجه شوید آیا این مشکل جسمی است و دلیل بیماری دیگری است که از اختلالات روحی و روانی استفاده می‌کند، که در آن از یک روان درمانگر جلوگیری می‌شود. کمک بگیرید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.