تردد شبانه وسایل نقلیه سنگین در جاده یزد – طبس و بالعکس تا پایان تابستان ممنوع شد.


یزد – ایرنا – رئیس پلیس راه استان یزد از ممنوعیت تردد شبانه وسایل نقلیه سنگین اعم از کامیون و تریلر در جاده یزد – طبس و بالعکس از امروز تا پایان فصل تابستان خبر داد.

سرهنگ رحیم حاجی ده آبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به افزایش سفرهای تابستانی و عزیمت مردم به مشهد مقدس، هدف از این امر جلوگیری از تصادفات دلخراش در این مسیر است.

به گفته وی، به همین منظور تردد این گروه از وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۵ بامداد روز بعد در این مسیر ممنوع است. استثناء خودروهایی هستند که مواد و سوخت فاسد شدنی را حمل می کنند.

وی تصریح کرد: خودروهایی که در این مدت وارد این جاده می شوند متوقف و از تردد آنها جلوگیری می شود. متاسفانه خواب آلودگی رانندگان به دلیل ترافیک شبانه منجر به تصادف می شود.

جاده یزد به طبس و بالعکس یکی از پرحادثه ترین جاده های کشور است و در سال های اخیر شاهد تصادفات دلخراش و کشته و زخمی شدن بسیاری از هموطنان در این جاده بوده ایم.

فاصله یزد تا طبس ۳۷۰ کیلومتر است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.