تاثیر کروم پیکولینات بر لاغری


زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

کروم پیکولینات موجود در مکمل ها از کروم معدنی است، که باعث می شود بهبود متابولیسم مواد مغذی و لاغری می شوند. با این حال، بسیاری از مردم در مورد ایمنی و کارایی تعجب می کنند. در اینجا بسیاری از کروم پیکولینات را مورد بحث قرار می دهد و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا ارزش امتحان کردن دارد یا خیر.

🔴کروم پیکولینات چیست؟

کروم یک ماده معدنی است که به اشکال مختلف وجود دارد. اما ککل ایمن آن را به طور طبیعی در بسیاری از غذاهای یافت شده می توان در نظر گرفت.

این فرم بی خطر، کروم سه سختی، معمول در نظر گرفته می شود، به این معنی که باید از رژیم غذایی به دست آید.

برخی از این سؤال را مطرح می کنند که آیا این ماده معدنی واقعاً ضروری است، اما عملکرد بسیار مهم را عربی بدن می دهد.

به عنوان مثال، بخشی از یک مولکول به نام ارومودولین است که به هورمون انسولین کمک می کند تا اعمال خود را در بدن انجام دهد.

انسولین، مولکولی که توسط لوزالمعده آآاد می شود، در پردازش کربوهیدرات، پرورش و بدن شما مهم است.

جالب اینجاست که جذبم توسط روده ناچیز است و فقط ۲.۵ درصد را می گرداند.

🔴انواع مکمل کروم

کروم یک ماده معدنی مورد نیاز است. دو ککل وجود دارد: کروم سه ظرفیتی که برای انسان بی خطر است و کروم شش ظرفیتی که یک سم است. کروم سه در غذاها و مکمل ها پیدا می شود. ممکن است با بهبود عملکرد بدن از انسولین به کمک سطح قند خون در حد نرمال کند.

🔴تاثیر کروم پیکولینات بر بدن

کروم به طور ایمن در دوزهای ۲۰۰-۱۰۰۰ میکروگرم در روز تا ۲ سال استفاده شاده . برخی از عوارض جانبی مانند ناراحتی معده، سردرد، بی خوابی و تغییرات خلقی را تجربه می کنند. .

🔴آیا کروم پیکولینات گرسنگی و هوس را کاهش می دهد؟

اکثر افرادی که وزن خود را کاهش می دهند و رن را حفظ می کنند، با احساس گرسنگی و میل شدید به غذا آآنا هستند.

در نتیجه، بسیاری از غذاها، مکمل ها یا داروهایی که میتوایی می توانند با این روش ها کمک کننند، درمان کنند.

یک مطالعه انجام داده است که آیا کروم پیکولینات ممکن است در این زمینه مفید باشد یا خیر.

در یک مطالعه ۸ هفته ای نشان داده شد که استفاده از 0th 001 گرم گرم در روز (به شکل پیکولینات کروم) باعث کم خوراکی، گشنگی و غذا خوردن در زنان دارای اضافه وزن سالم می شود.

نتایج گزارش شده است که کروم بر روی مغز ممکن است این رادٌجا شیجاش باشد

تحقیقات دیگر افراد مبتلا به اختلال پرخوری یا افسردگی را مورد بررسی قرار داده است، زیرا این به طور کلی بالقوه می تواند بیشترین سود را از سرکوب هوس یا گرسنگی ببرند.

یک مطالعه هفته ای بر روی خطر ابتلا به بیماری آسیب اختصاص داده که ۰.۰۰۶ گرم کروم پیکولینات یا دارونما دریافت می کنند.

که مشخص شد که اشتها و هوس با مکمل‌های کروم کاهش نسبت به دارونما دارند.

علاوه بر این، یک مطالعه کوچک احتمالی را در افرادی که از مشکلات پرخوری رنج می برند مشاهده می کنند.

🔴آیا کروم پیکولینات به کاهش کمک می کند؟

یک متاآنالیز منتشر شده در OBESITY Reviews در سال ۲۰۱۳ نشان داد که کروم پیکولینات ممکن است باعث افزایش شود. کاهش وزن شود، اما این اثر خیلی زیاد نیست. شرکتکننندگانی که کروم مصرف مکمل میکردند در مطالعات مورد بررسی، تنها حدود ۱ پوند بیشتر از گروه کنترل از دست دادند. مقاله مروری دیگری که در همان سال در Cochrane Database of Systematic Reviews منتشر شد، شواهد کافی برای نشان دادن بیخطر یا استفاده از کروم پیکولینات پیدا نکردند و اشاره کرد که مطالعات نسبتا کوتاه بودند، بنابراین چنین نبود. امکان تعیین طول مدت استفاده از این مکمل وجود دارد.

🔴آیا کروم پیکولینات به فشارخون کمک می کند؟

به جز Na-a, همه ترکیبات کروم از افزایش فشار خون سیستولیک ناشی از ساکارز جلوگیری کردند. و ترکوتینات HbAIC را در زیر کنترل کاهد دا.د دا. فقط استات کروم و نیکوتینات به طور قابل توجهی TBARS رژیمی و کلیوی را کاهش می دهد.

🎗️خلاصه

کروم پیکولینات یکی از محبوب ترین مکمل هاست که در فروشگاه هاست ویتامین و فروشگاه های مواد غذایی طبیعی به فروش می رسد. شما همچنین می توانید این مکمل را در فروشگاه مواد غذایی محلی یدا ه. با این همه، همه مکمل‌ها از نظر آزمایش‌های ایمنی و با توجه به اینکه غذاهای اضافی تا حد زیادی کنترل نشده‌اند، ممکن است برخی از محصولات با آنچه در برچسب‌های محصول مشخص شده متفاوت باشد.

برای اطمینان از کیفیت و ایمنی، مکمل های مکمل را به طور مستقل توسط یک نهاد گواهی کننده مانند USP Pharmacopeia (USP)، NSF International یا Consumerlab انتخاب کنید. گواهی تایید می کند که حاوی مواد تکمیل کننده تککیل کننده و موجود در برچسب محصول است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.