به فروش خانواده های ما ادامه دهید/ فروش محصول را به دو سطح در ماه افزایش دهید


مدیر عملیات فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به بخشنامه فروش ۲۱ شهریور هایما از تداوم فروش فوری و تحویل ۳۰ روزه هایما در کمتر از یک ماه دیگر خبر داد و گفت: هایما ۸ اس نیز به زودی به سبد فروش محصولات اضافه می شود.

به گزارش ملیت به نقل از ایکوپرس، کیوان پناهی در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودرو مشهد با بیان اینکه تلاش می شود با هماهنگی های مستمر در قالب دو بخشنامه در ماه، برنامه فروش سایر محصولات نیز اجرایی شود. طرح فروش ون آریسان ۲ به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: تلاش می کنیم از مهرماه هر ماه دو بار بخشنامه فروش را اجرا کنیم تا بازار تحت تاثیر تاخیر محصولات قرار نگیرد.

پناهی با بیان اینکه بخشنامه فروش محصولات پرطرفدار ایران خودرو در هفته آینده ابلاغ می شود، گفت: ظرفیت این بخشنامه که به صورت همزمان برای مادران دارای فرزند دوم اجرا می شود، ۱۹ هزار دستگاه فروش ویژه با ۹۰ روز است. تحویل و ۱۱۰۰۰ دستگاه به صورت نقدی. پیش فروش است

وی با اعلام آمادگی ایران خودرو برای جایگزینی خودروهای فرسوده، گفت: زمانی که وضعیت خودروهای فرسوده از سوی نهادهای ذیربط اعلام شود و شرایط فرسودگی و اولویت ها مشخص شود، نسبت به جایگزینی خودروهای فرسوده مطابق با قانون اقدام خواهیم کرد. که قوانین را ابلاغ کرد.

وی همچنین از مذاکره مجدد با سازمان استاندارد برای شماره گذاری تاکسی های سمند خبر داد و ابراز امیدواری کرد تاکسی داران محترم خودروهای خود را در روزهای آینده تحویل بگیرند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.