به صراحت می گویم واتس اپ و اینستاگرام بدون فیلتر نمی مانند/ در مجلس طرحی برای افزایش مجازات دروغ گویی داریم.


گفتگوی نماینده سبزوار با رویداد۲۴:

بهروز محبی نماینده سبزوار می گوید: من اطلاعات دقیقی دارم که بعد از اغتشاشات بسیاری از سلبریتی ها برای پیوستن به معترضان تحت فشار بودند و حتی گاهی حرف آنها را باور نمی کردند.

بهروز محبی نماینده سبزوار

رویداد۲۴، محمد آیتی: بیش از یک ماه از آغاز اعتراضات در بسیاری از نقاط کشور می گذرد. اتفاقات عجیبی تاکنون رخ داده است. از جمله اینکه شبکه های اجتماعی باقیمانده نیز فیلتر شده اند. افراد مختلفی ممنوع الکار شده اند و ظاهراً چنین مواردی منطقی نیست. با بهروز محبی نماینده سبزوار در مورد وضعیت موجود صحبت کردیم. وی به رویداد۲۴ گفت: از آنجایی که این افراد (چهره های معروف) به دلیل مهارتی که دارند طرفدارانی در سطح جامعه دارند، از این افراد انتظار دارم حرف های نادرست و غیر واقعی نزنند.

وی می گوید: تا زمانی که برای هر دروغی در کشور مجازاتی وجود نداشته باشد، قطعاً دچار مشکل خواهیم شد. اظهار نظر نادرست و اثبات نشده از نظر اخلاقی اشتباه است. به هر حال حادثه ای در کشور رخ داد که اعتراضات را به دنبال داشت و همه می دانیم که این حوادث بهانه است و بسیاری از مخالفان جمهوری اسلامی برای استفاده از این ابزار و انتقام از نظام به میدان آمدند.

این چهره اصولگرای مجلس می گوید: برخی اعتراض می کنند و در ابهامی که به وجود آمده مشکل برایشان حل نمی شود و گاهی این ابهام را در قالب اعتراض نشان می دهند. ما قطعاً از افراد مشهور علم، فرهنگ، هنر، ورزش، تجارت و جامعه انتظار داریم که مراقب صحبت های خود باشند. گاه شهادت کذب آنها باعث بروز حوادثی در کشور می شود که برخی از آنها غیرقابل جبران است. ده ها مرگ بر روی دست ما می تواند ناشی از این مشکل باشد.


هر کس در ترکیه دروغ بگوید به سه سال زندان محکوم می شود!

محبی می گوید: اگر شخصی حرفی زد که مستند نیست حتما باید با او برخورد قانونی شود. یک فرد باید پاسخگوی اظهاراتی باشد که گفته است، اگرچه در بسیاری از کشورها مانند ترکیه قانونی دارند که اگر رسانه ای اظهارات نادرستی منتشر کند، مسئول آن اظهارات یک تا سه سال از عمر خود را باید سپری کند. در زندان. بنابراین در آینده مجلس با این موضوع برخورد خواهد کرد تا قیمت دروغ پردازی در کشور افزایش یابد. در این زمینه در کار ما تردید نکنید، زیرا اگر مجلس و دولت قیمت دروغ، حرف های دروغ و غیرمستند را بالا نبرند، شکست خورده اند و به همین دلیل بحث ورود را هم مطرح کردیم و پیش نویس شد. ترسیم شده .

نماینده سبزوار در مجلس می گوید: بارها تکرار کرده ام، حتی اگر دولت بخواهد موضوعی را اشتباه و اشتباه جلوه دهد، ما نمایندگان وظیفه داریم با آن مخالفت کنیم. از طرفی اگر در جایی با فردی با خشونت برخورد می شود، یعنی فرد اعتراض مسالمت آمیزی کرده اما برخورد با خشونت همراه بوده است، ما در آنجا هم رسیدگی می کنیم.

سلبریتی ها برای پیوستن به معترضان تحت فشار قرار گرفته اند

وی می گوید: من اطلاعات دقیقی دارم که بعد از اغتشاشات بسیاری از سلبریتی ها تحت فشار قرار گرفتند تا به معترضان بپیوندند، حتی گاهی اوقات حرف آنها را باور نمی کردند. از طرفی برای آنها بدتر است اگر شروع به عذرخواهی کنند زیرا طرفداران خود را از دست می دهند. برخی از سلبریتی ها از فضای ایجاد شده مات و مبهوت شدند، یعنی چیزی گفتند و بعد به این نتیجه رسیدند که اینطور نیست.

محبی می گوید: برخی از آنها شخصا رفتند و از افرادی که گفته می شود در محل اعتراض جان باختند تحقیق کردند. وقتی این افراد جلو رفتند، متوجه شدند که گفته های برخی از شخصیت ها درست نیست. حال سوال اینجاست که آیا این افراد معروف باید حذف شوند یا خیر؟ باید بگویم که طبق قانون باید پاسخگوی گفته ها و اقدامات خود باشند. به نظر من اگر دولت مدارا کند بهتر است. یعنی با تسامح به موضوع نگاه کند، اما شخصی که دچار ناراحتی شده و حرفی را که برای قاضی معتبر است تخریب کرده یا گفته و عواقب منفی و جدی به جا گذاشته است، در هر حال باید مسئول رفتارش باشد. پاسخگو

واتس اپ و اینستاگرام بدون فیلتر نمی مانند. انشاالله مردم روبیکا اقبال را نشان دهند

این چهره اصولگرا در پاسخ به بحث آرام سازی فضای داغ کشور که چندی پیش مطرح شد، با فیلتر گسترده شبکه های اجتماعی چگونه ممکن است؟ وی گفت: به صراحت به شما می گویم که دولت قطعاً فیلتر واتس اپ و اینستاگرام را برطرف نخواهد کرد زیرا پلتفرم های آنها زیر نظر دشمنان کشور است و نمی توانیم متخلفان را محاکمه کنیم. اکنون باید شبکه های اجتماعی داخلی را تقویت کنیم. انشاالله مردم روبیکا اقبال را نشان خواهند داد زیرا امنیت کشور در خطر است. روبیکا از مرز ۱۵ میلیون نصاب عبور کرده است و از طرفی پلتفرم های ایتا و سروش را هم داریم. با این وجود، بستر بحث در شبکه های اجتماعی برای همه قابل دسترسی است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.