بستن دستان دو معتاد در مرکز ترک اعتیاد استان فارس


معاون دادستان شیراز پس از دریافت گزارش اداره کل بهزیستی استان فارس مبنی بر تخلف در یکی از مراکز خصوصی درمانی معتادان متجاهر شیراز، از تشکیل پرونده قضایی، پلمپ کمپ و دستگیری سه نفر از کارکنان این مرکز خبر داد. .

مرکز شیرگیری در شیراز

رویداد۲۴به گزارش روز جمعه، قاسم عسکری فر، مسئول روابط عمومی دادگستری استان فارس گفت: دستگیرشدگان با بستن دستان دو معتاد متجاهر، جراحات شدیدی را از ناحیه مچ دست و انگشتانشان وارد کردند.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ رسیدگی به این حادثه در پی گزارش هیئت بهزیستی استان مبنی بر معضل تعرض به معتادان متجاهر در کمپ شخصی در شهرک صدرای به سرعت در دستور کار دادسرای استان قرار گرفت. در شیراز

وی افزود: مقام قضایی با دریافت گزارش بلافاصله تحقیقات در محل و نظارت بر درمان مصدومان را آغاز کرد.


بیشتر بخوانید: میانه سن اعتیاد در ایران اعلام شد. سالانه ۴۰۰۰ نفر بر اثر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست می دهند


این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: سه نفر از کارکنان درگیر در این حادثه به اتهام توهین به مقدسات و دست داشتن در ضرب و جرح با قرار بازداشت موقت زندانی شدند.

عسگری فر بیان کرد: در این پرونده دو نفر از مدیران بهزیستی استان از جمله یکی از کارکنان و بازرس مسئول مراکز ترک اعتیاد نیز به قصور و تخلف متهم شدند.

شهر صدرا در ۱۵ کیلومتری شمال غربی شیراز قرار دارد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.