برنامه ریزی برای حجاب باید تشدید شود/ به خواسته اغتشاشگران نرسد


یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با رویداد۲۴:

حسینعلی حاجی دلیگانی می گوید: اگر نهادهایی مانند نهادهای فرهنگی مسئول وارد عمل نشوند و برای موضوع حجاب ساماندهی نشوند، به ناچار نهادهایی وارد عمل می شوند که ممکن است ناآگاهانه در انجام فعالیت های خود دچار مشکل شوند.

حسینعلی حاجی دلیگانی

بیست و چهارمین رویداد زهرا ظهروند: مرگ مهسا امینی، دختر جوان ۲۲ ساله ای که چندی پیش توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شد، جامعه را بیش از هر زمان دیگری متضرر کرد و موجی از انتقادات را متوجه پلیس جامعه کرد. حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده هیئت رئیسه مجلس در این باره با رویداد۲۴ صحبت کرد. وی می گوید: اساساً اگر نهادهای ذیربط مانند نهادهای فرهنگی به صحنه نیایند و برای بحث حجاب ساماندهی نشوند، به ناچار نهادهایی به صحنه می آیند که ممکن است ناخواسته در انجام فعالیت های حجابی خود دچار مشکل شوند.

وی می گوید: مسئولانی که واقعاً مسئول چنین مواردی هستند باید به صحنه جنایت بیایند، اما این بدان معنا نیست که پلیس صحنه جرم را ترک کند، بنابراین پلیس باید آنجا باشد، حتی اگر در جایی مشکلی وجود داشته باشد. وجود دارد، باید حل شود. اصل موضوع این است که باید از گسترش فرهنگ غرب در عرصه عمومی جامعه جلوگیری کرد و در این مورد بحثی نیست. ما باید با این تهاجم به فرهنگ غرب که دشمن شروع کرده است مقابله کرد و ایستاد.


بیشتر بخوانید : هزاران نفر را به تور ارشاد بردند، یک نفر بیمار شد و جان باخت / بر اثر مرگ مهسا امینی دستاوردهای اربعین و پیروزی شانگهای را تحت الشعاع قرار دادند


حاجی دلیگانی می گوید: نهادهای فرهنگی، آموزش و پرورش و دانشگاه ها و سبک زندگی ما باید اصلاح و برنامه ریزی بهتری داشته باشند تا خروجی کارشان حجابی در جامعه نباشد، اما از سوی دیگر تدبیری در این زمینه وجود ندارد، وضعیت. اینجوری بود مشکلی نیست اگر همین میزان فعالیتی که انجام می شود، دچار رکود می شود، خواسته همان افرادی است که در حال حاضر این هیاهو و هیاهو را به راه می اندازند، بنابراین نباید به خواسته آنها پاسخ داده شود. در هر صورت باید تحقیقات انجام شود و طبق نتایج نهایی اگر کسی مقصر بوده عذرخواهی کند و اقدام دیگری انجام دهد، اما اگر واقعاً کسی مقصر نبود اتفاقی افتاده است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.