بخشنامه بانک مرکزی به بانک ها برای فروش ارز اربعین – اقتصاد برتر


بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک های ملی، سپه، تجارت، ملت و صادرات تاکید کرد: در صورت بروز اختلال در سیستم نظارت پولی (سنا) و به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به ایام اربعین حسینی. تشریفات زائران تنها پس از احراز هویت متقاضیان باید نسبت به فروش ارز اقدام و پس از رفع مشکل سامانه سنا، اطلاعات مربوط به فروش ارز را در سامانه ثبت کنند.

تهران – اختازبرتر – ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از بانک مرکزی، در این نامه ارسالی به بانک های ملت، ملی، سپه، صادرات و تجارت آمده است که پس از نامه شماره ۰۱/۱۳۶۹۶۱ مورخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ به موجب گزارشات واصله قبلی مشکلات ذکر شده در ثبت آنلاین و همزمان داده های زائر (شماره ملی) در سامانه مانیتورینگ ارز (سنا) در زمان فروش ارز و برای تسهیل در ارائه خدمات بانکی جهت فروش ارز به زائران ایرانی می باشد. لازم بود در ایام اربعین حسینی (ع) در صورت بروز اختلال جهت جلوگیری از اتلاف وقت هموطنان عزیز در سامانه نظارت پولی سنا پس از احراز هویت متقاضی نسبت به فروش اقدام و پس از رفع مشکل سنا ثبت نام نمایند. اطلاعات فروش در سیستم

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.