بازگشت طوفان شن، سرما را انتخاب کنید و انتخاب کنید یخبندان به یزد


یزد – ایرنا – در حالی کدام ممکن است تعدادی از روز اجتناب کرده اند طوفان از حداکثر کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار در یزد می گذرد، کارشناس هواشناسی اجتناب کرده اند بازگشت این میهمان ناخوانده به استان طی تعدادی از روز بلند مدت خبر داد.

سید عباس میرحسینی روز چهارشنبه در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود خبرنگار ایرنا گفت: در آستانه سال نو دمای هوای یزد بین ۱۰ به همان اندازه ۱۵ سطح سردتر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی عوامل دمای هوا به صفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیر صفر می رسد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال سرمازدگی بیش از حد است.”

وی یکپارچه داد: بلافاصله را انتخاب کنید و انتخاب کنید فردا در تا حد زیادی مناطق استان به طور قابل توجهی در مناطق حساس مشابه با میبد، اردکان، ابرکوه، بافق، بهاباد، اشکذر شاهد وزش باد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرد و غبار خواهیم بود.

به آموزش داده شده است وی، اجتناب کرده اند فردا پنجشنبه کدام ممکن است جریانات {به سمت} شمال می الگو، دمای هوای خنک در مناطق شمالی استان کاهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مناطق جنوبی استان سرایت می تنبل، به منظور که صبح جمعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شنبه در مناطق کوهستانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردسیر. دمای استان به صفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیر صفر خواهد رسید.

وی افزود: احتمال رگبار باران به طور قابل توجهی در مناطق شمالی استان بلافاصله را انتخاب کنید و انتخاب کنید فردا اجتناب کرده اند تولید دیگری پیامدهای جوی استان است.

طوفان کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار در اوایل هفته جاری خسارت شدیدی به زیرساخت های استان وارد کرد، راه های خروجی استان را مسدود کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدارس استان را تعطیل کرد.

کارشناس هواشناسی استان علاوه بر این ذکر شد: اکثر چوب استان یزد همراه خود دمای زیر صفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال یخبندان روی چوب شکوفا می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت سرمازدگی خسارت های جبران ناپذیری به کشاورزان وارد تبدیل می شود.

این مکان منصفانه خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تنبل. در صورتی کدام ممکن است محتوای ممکن است با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.