ایران اجتناب کرده اند رای دادن به تصمیم گروه ملل کسب اطلاعات در مورد کمک به اوکراین خودداری کرد


مجمع کلی گروه ملل متحد (UNGA) با ۱۹۳ عضو تصمیم ای را تصویب کرد کدام ممکن است در آن آرزو کرد ورود به کمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی اجتناب کرده اند غیرنظامیان در اوکراین شد. این تصمیم علاوه بر این اجتناب کرده اند روسیه {به دلیل} تحمیل خوب وضعیت انسانی “وخیم” در اوکراین انتقاد می تدریجی.

به گزارش ایرنا، مجید اختروانچی، فرستاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور دائم ایران در گروه ملل متحد کسب اطلاعات در مورد رأی ممتنع جمهوری اسلامی ایران به تصمیم A/EE-11/L.2 مجمع کلی گروه ملل متحد کسب اطلاعات در مورد اوکراین اظهار تذکر کرد.

به گزارش ایرنا، فرستاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور دائم ایران در گروه ملل متحد روز پنجشنبه به وقت بومی در مجمع کلی گروه ملل متحد افزود: جمهوری اسلامی ایران عمیقا درگیر تحریک کردن شرایط انسانی در اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناطق همجوار است.

وی اظهار داشت: ایران موضع اساسی شخصی را با اشاره به لزوم رفع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل صلح جو اختلافات بر مقدمه حقوق بین الملل تکرار می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر لزوم احترام مناسب همه طرف ها به مفاد قانون اساسی گروه ملل متحد، مبانی در سراسر جهان اجتناب کرده اند جمله حقوق بین الملل بشردوستانه تاکید می تدریجی. .

دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی ایران در گروه ملل شکسته نشده داد: جمهوری اسلامی ایران همزمان بر لزوم احترام مناسب به حاکمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامیت ارضی همه ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تضمین ایمنی همه غیرنظامیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرساخت‌های غیرنظامی برای بالا بلافاصله تاکید کرد. به مناقشه جدیدترین ما مجدداً تاکید می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه طرف ها را الهام بخش می کنیم تا اولویت های شخصی را اجتناب کرده اند طریق گفتگو دنبال کنند.

تشک روانچی اظهار داشت: ما معتقدیم محتوای متنی حال تصمیم مجمع کلی برای ادغام کردن عباراتی است کدام ممکن است فراتر اجتناب کرده اند محدوده وضعیت انسانی آنجاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید گمشده سازوکارهای معقول برای رفع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل جنبه های انسانی مناقشه است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد کدام ممکن است ماهیت بشردوستانه کمک‌ها باید همواره محافظت شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر کمک‌های بشردوستانه صرفاً بر مقدمه ایده ها بشردوستانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی‌طرفی باشد.

فرستاده ایران در گروه ملل متحد افزود: «ما علاوه بر این آرزو کرد تسهیل بلافاصله سوئیچ ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید داوطلبانه همه آوارگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آوارگان غیرنظامی اجتناب کرده اند مناطق آسیب‌دیده هستیم.» امتیازات بشردوستانه جایگاه عالی‌ای در پوشش خارجی ایران دارد.

مشاور دائم ایران در گروه ملل متحد اظهار داشت: «ما بار تولید دیگری بر آمادگی شخصی برای همکاری، توافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسهیل کشتی کمک‌های بشردوستانه به نیازمندان در مناقشه کنونی تاکید می‌کنیم».

فرستاده ایران در گروه ملل افزود: در حالی کدام ممکن است مقامات ممکن است اجتناب کرده اند مذاکرات جاری بین طرفین حمایت می تدریجی، بار تولید دیگری آرزو کرد رفع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل صلح جو مناقشه بر مقدمه مبانی در سراسر جهان است.

مجمع کلی گروه ملل با ۱۴۰ رای موافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ رای دیگری تصمیم‌ای ضد روسیه کسب اطلاعات در مورد کمک‌های بشردوستانه به اوکراین را تصویب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو کرد بالا بلافاصله درگیری شد. این دومین تصمیم این مجمع اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن درگیری {در این} ملت اتحادیه اروپا است.

به گزارش ایرنا، مجمع کلی گروه ملل متحد روز پنجشنبه به وقت بومی تصمیم کمک های بشردوستانه به اوکراین را با ۱۴۰ رأی موافق، ۵ رأی موافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۸ رأی ممتنع به تصویب رساند.

۱۹۳ عضو مجمع کلی گروه ملل متحد با اکثریت قریب به اتفاق قاطع به تصمیم کمک های بشردوستانه به اوکراین رای سازنده دادند. این تصمیم آرزو کرد ورود به کمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند غیرنظامیان است

این اوکراین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه را به خاطر تحمیل خوب وضعیت انسانی زشت مورد انتقاد قرار داده است.

این تصمیم کدام ممکن است توسط اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش، آمریکا، بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند تعداد انگشت شماری ملت تولید دیگری سریع را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت شده است، اجتناب کرده اند تذکر قانونی الزام آور نیست.

کشورهایی کدام ممکن است به این تصمیم رای عقب کشیدن دادند عبارتند اجتناب کرده اند بلاروس، کره شمالی، اریتره، روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوریه.

۳۸ ملت اجتناب کرده اند جمله الجزایر، ارمنستان، آنگولا، بولیوی، برونئی، جمهوری آفریقای مرکزی، چین، کنگو، کوبا، السالوادور، گینه، اتیوپی، گینه بیسائو، هند، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، لائوس، ماداگاسکار، مغولستان، موزامبیک. نیکاراگوئه، پاکستان، آفریقا، سریلانکا، سودان، تاجیکستان، توگو، اوگاندا، تانزانیا، پولی، ازبکستان، ویتنام را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیمبابوه رای ممتنع دادند.

واسیلی نبنزیا، فرستاده روسیه در گروه ملل متحد، اجتناب کرده اند اعضای مجمع کلی گروه ملل درخواست شده است است کدام ممکن است اجتناب کرده اند تصمیم بشردوستانه اوکراین کدام ممکن است به مشاوره آنها «شکسته نشده امتحان شده‌های ضد روسی غرب» است، حمایت نکنند.

شکاف
این مکان خوب خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تدریجی. در صورتی کدام ممکن است محتوای خواهید کرد با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.