اگر به همان دختری که شال را گرفته حمله کنند من هم جانم را می دهم


جانشین سازمان بسیج در خصوص هجمه های امروز دشمن اظهار داشت: راهبرد دشمن در مهار جمهوری اسلامی و جدایی این ملت های قومی و مذهبی تغییر نکرده است، آنچه تغییر کرده روش های امروز دشمن است.

وی تاکید کرد: اگر من به عنوان کوچکترین سرباز ولایت و مردم ببینم همان دختری که اشتباه کرد و روسری خود را برداشت، یکی بخواهد به او حمله کند، جانم را برای آن دختر می دهم.

معروفی افزود: ما مردم خود را دوست داریم و به خود می بالیم که یک سلاح جنگی در بین مردم وجود نداشت، حتی یک گلوله هم در تهران شلیک نشد.

به گفته وی، دشمن با برنامه ریزی می خواهد پایتخت بزرگ کشور ما را تصرف کند و سرمایه بزرگ کشور ما جوانان است.

جانشین سازمان بسیج کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری سه سال پیش توضیح گام دوم انقلاب را تعریف کردند و دیدند دشمن چه می کند اما عده ای غفلت کردند و بعد رهبری اعلام جهاد کردند و عده ای جان خود را از دست دادند. مردم باز هم از آن غفلت کردند.
معروفی تاکید کرد: برادران جهاد باید روی علم امام و معرفت دشمن کار کنند، جامعه ای که امام و دشمن خود را نشناسد شورش می کند و نمی تواند مسیر خود را در برابر اغتشاش ببیند.

جوانان در فضای مجازی با دشمن روبرو می شوند

وی گفت: جوانان ما باید قبل از دشمن وارد فضای مجازی شوند و فضای مجازی را تسخیر کنند و به آن دشمن حمله کنند. نگذارید دشمن قلب دختر و پسر را هدف بگیرد.»

به گفته معروفی، صبوری و متانت مردم شهرستان بم در زلزله سال ۱۳۶۱ نشأت گرفته از مکتب وحی، مکتب اهل بیت و مکتب عاشورای حسینی بود.

جانشین سازمان بسیج کشور تصریح کرد: بزرگترین مؤلفه و قوت و مرکز جاذبه وحدت ما شهدای ما هستند و هیچکس نمی تواند بین شهدا مرز بکشد.

به گفته وی، شهید تمام وجود خود را در راه بقای دین خدا، حفظ اسلام ناب محمدی، تمامیت ارضی و عزت ملت ایران و در راه حفظ آبروی ذات اقدس الهی فدا کرد.

سردار معروفی ادامه داد: نقطه شروع انقلاب اسلامی نه در سال ۴۲ بلکه در عاشورا و ظهور آن در سال ۵۷ به فضل الهی به دست امام خمینی (ره) بود.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.