اولین نشست مشترک شرکت نفت و گاز اروندان با جمعی از سازندگان و سازندگان صنعتی استان خوزستان


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، اولین جلسه رایزنی با تولیدکنندگان صنعتی در شهرهای صنعتی استان خوزستان صبح امروز (چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱) به منظور ارائه چالش ها و نیازهای پیش روی شرکت اروندان برگزار شد. و دستاوردهای شرکت تولیدکنندگان

دکتر عیسی نویری، رئیس تحقیق و توسعه شرکت نفت و گاز اروندان ضمن خیرمقدم به ۲۴ شرکت حاضر، هدف از برگزاری این نشست را آشنایی طرفین با چالش ها و توانمندی های یکدیگر دانست و افزود: ویژه شرکت نفت و گاز اروندان. نقطه نظر استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی است، استان خوزستان است و در این راستا این شرکت کارهای مقدماتی زیادی انجام داده است، اما امیدواریم تامین کنندگان، سازندگان و مشاوران استان با این پروژه ها و چالش های موجود بیشتر آشنا شوند. شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ نفت در کشور در فرآیندهای تامین نیازهای خود فعال تر باشیم.

وی ادامه داد: هنوز توانمندی های محقق نشده زیادی در استان وجود دارد که علاوه بر همه این تلاش ها برای استفاده از این توانمندی ها، دو راهکار مهم دیگر می تواند این باشد که توانمندی های کسب و کارهای استان را با توجه به چالش ها و نیازهای کنونی خود و به روز رسانی کنیم. صنعت نفت جنوب و دیگری قرار است در آینده یک خوشه تشکیل دهند و در مناقصات بزرگ شرکت کنند.

در ادامه این نشست مهندس روزبه کریمی، مدیر کنترل سفارش و موجودی امور تدارکات و کالا و مدیر ساخت داخلی شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اهمیت توجه به سیستم مدیریت اصلی، اظهار داشت: همه شرکت ها باید نظارت مستمر بر روی سیستم مدیریت داشته باشند. سیستم دفتر مرکزی و در شرکت نفت و گاز اروندان یک هماهنگ کننده واحد برای تسهیل ارتباط بین شرکت های سازنده-تامین کننده و بخش های طراحی و خرید تعیین شده است.

وی با بیان اینکه دلایل و شرایط طرح اول ساخت و ساز فراهم است، افزود: استان خوزستان با وجود صنایع بزرگ نفت و پتروشیمی فاقد تولیدکننده قوی کالاهای پرمصرف و نیازمند دائمی مانند ابزار اندازه گیری، یراق آلات است. و بلبرینگ ها

در ادامه این جلسه مدیران و نمایندگان شرکت های نمایندگی در شهرک های صنعتی استان خوزستان به موضوعاتی از جمله ابهامات و پیچیدگی های سیستم مدیریت اصلی، نواقص روال شرکت در مناقصه ها، موضوعات مختلف پرداختند. شرایط آن، تشریفات و ایجاد سیستم تامین فرآورده های نفتی و تاسیسات آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.