اولتیماتوم رئیس جمهور به مدیران دولتی: افرادی که تحول را دوست ندارند باید بروند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در دیدار با خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و نخبگان استان کرمانشاه بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های نخبگان در کشور تاکید کرد و گفت: ارتباط دولت و جامعه. و نخبگان باید دائمی و مستمر باشند.
رئیس جمهور در خصوص موضع مردم کرمانشاه در برابر موج نفاق گفت: کارنامه مجاهدت ها و جانفشانی های مردم این استان یکی از نقاط درخشان تاریخ این مرز و بوم است و هرگز نباید فراموش شود. .
رئیسی با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب برای غلبه بر مشکلات پیش روی مردم در استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: مردم واقعاً دوست ندارند در سال های اخیر شاهد مشکلاتی مانند محرومیت در این شهر باشند.
رئیسی تصریح کرد: استقرار نیروهای انقلابی و کارآمد باید در همه استان ها در دستور کار قرار گیرد و هر فردی که با نگاه تحول آفرین ساختار اداری کشور مغایرت دارد حذف شود. ما نباید منتظر افرادی باشیم که اصلاح طلب نیستند.
رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی بر اهمیت محوری اصل «ما می توانیم» در دولت تاکید کرد و گفت: معتقدیم با دستان توانمند نخبگان شما می توان بسیاری از کارها را انجام داد. باید به مردم بستر ارائه شود، پیشرفت کشور در بسیاری از عرصه ها به حضور و اراده مردم و نخبگان بستگی دارد.
رئیس جمهور با اشاره به مشکل اشتغال در استان کرمانشاه گفت: باید در این استان کمپ ایجاد اشتغال ایجاد شود. جوانان این رشته نباید احساس بیکاری کنند. حل این مشکل نیاز به اراده دارد.
رئیس‌جمهور افزود: در بسیاری از نظرسنجی‌ها به توان و کارآمدی دولت در حل مشکلات امیدوار است و دولت مصمم است با اقدامات تحول‌آفرین و جهادی از این امید صیانت کند.
رئیسی در خصوص تاخیر پروژه های نیمه تمام در بسیاری از نقاط کشور گفت: پروژه های نیمه تمام مردم را ناراحت کرده است. باید کار واقعی کرد و مردم گره ای از مشکلات خود را گشوده ببینند.
رئیس جمهور با بیان اینکه این استان مسیر تردد زائران کربلای معلی است، گفت: مردم ایران عاشق حضرت اباعبدالله(ع) هستند. نخست وزیر عراق آمادگی خود را برای میزبانی از مردم ایران در عرفه و اربعین اعلام کرد و به تعهدات خود در روز عرفه عمل کرد.
رئیسی در خصوص پیشنهاد یکی از نخبگان برای اعزام نمایندگان دولت به این استان برای شناسایی افراد ناکارآمد و گزارش به رئیس جمهور گفت: این کار را انجام می دهم و نمایندگانی برای بررسی این موضوع به استان می آیند.
رئیس جمهور در خصوص بازدید از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های برخی از بنگاه های دانش بنیان استان کرمانشاه، گفت: واردات کالاهای تولید شده در کشور به صورت استاندارد و باکیفیت قطعاً متوقف می شود. اجازه نمی دهیم واردات بی رویه در کشور مشکلاتی را برای تولید ایجاد کند.

شکاف

اولتیماتوم پسا رئیس جمهور به مدیران دولتی: افرادی که در حال تحول نیستند بروند appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.