انگیزه قتل مجید عبدالباقی فاش شدچیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزسردار مهدی حاجیان با اشاره به دستگیری عاملان قتل برادر مالک ساختمان متروپل آبادان گفت: پس از حادثه تیراندازی افراد مسلح ناشناس به سمت خودروی مجید عبدالباغی؛ در حالی که در جریان این حادثه قرار گرفتیم. برادر مالک ساختمان متروپل آبادان، پلیس آگاهی استان خوزستان با تسلط کامل اطلاعاتی و فنی، عاملان تیراندازی و قاتل آن فرد را در کمتر از دو ساعت شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش سایت پلیس، سخنگوی فرجا همچنین درباره انگیزه این افراد از ارتکاب قتل گفت: طبق تحقیقات اولیه، اختلافات شخصی انگیزه قاتلان بوده است.

پیش از این سرهنگ حسین زلفی فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری ۵ نفر از عوامل تیراندازی منجر به کشته شدن مجید عبدالباگی برادر مالک ساختمان متروپل خبر داده بود و گفت: روز گذشته در پی وقوع یک تیراندازی و تیراندازی که در آن فردی به نام مجید عبدالباگی با سلاح نظامی کشته شد. در منطقه امیری آن شهرستان بلافاصله دستورات ویژه برای شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی و بازرسان سرویس مخفی صادر شد که پلیس با رصد اطلاعاتی، انجام پلیسی ویژه و هماهنگی در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ نفر از عاملان تیراندازی را شناسایی کرد. مقام قضایی در عملیات منسجم. و او را غافلگیر کرد.»

فرمانده انتظامی آبادان گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه کلت مورد استفاده در قتل و خودروی ساینا که برای تعقیب مقتول استفاده می کردند، کشف شد.

مجید عبدالباقی برادر مالک و سازنده ساختمان متروپل آبادان روز گذشته به ضرب گلوله کشته شد.

منبع: ایسنا

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.