انگلیس “رئیس پلیس امنیت اخلاقی” را تحریم کرد + جزئیات تحریم های جدید انگلیس برای حمایت از شورش ها


انگلیس

دولت انگلیس در ادامه مواضع مداخله جویانه و حمایت کشورهای غربی از ناآرامی ها اعلام کرد که تحریم های جدیدی را علیه پلیس امنیت اخلاقی و مقامات ارشد امنیتی و سیاسی ایران اعمال کرده است.

چیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزوزارت خارجه انگلیس روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که تحریم هایی را علیه مقامات ارشد امنیتی و سیاسی ایران و همچنین پلیس امنیت اخلاقی این کشور اعمال کرده است.

بر اساس این اطلاعیه تمامی ادارات پلیس امنیت اخلاقی کشور به همراه «محمد رستمی چشمه» رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه و «حاج احمد میرزایی» رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ در جریان تحقیقات قرار گرفتند. شامل لیست تحریم های انگلیس شد.

غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حسن کرمی فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی و حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ایران نیز مشمول تحریم هستند.

بر اساس این تحریم ها، افراد نامبرده نمی توانند به انگلیس سفر کنند و اگر دارایی در انگلیس یا متعلق به اشخاصی در انگلیس باشند، مسدود می شوند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.