انواع پلاگین ها و ماژول های پیامک رایگان برای مدیریت پیامک


در این مقاله ابتدا بهترین پنل اس ام اس و افزونه ها و ماژول های مختلف اس ام اس را به شما معرفی می کنیم و سپس اطلاعات کاربردی در مورد آنها به شما می دهیم..

ارسال پیامک به مشتریان در این مدت برای کسب و کارهای مختلف امری بسیار ضروری شده است. ماژول های پیامک به دو نوع تقسیم می شوند. یکی از آنها ماژول پیامک مستقیم و دیگری ماژول پیامک از طریق درگاه ارتباطی است. همچنین می توانید نماینده پنل پیامک را بررسی کنید این ماژول ها به همه کسب و کارها کمک می کند تا برای مشتریان خود پیامک ارسال کنند. ماژول های پیامکی ارتباط نزدیک و بسیار قوی بین مشتریان و انواع کسب و کارها ایجاد می کنند. در ادامه این مقاله می خواهیم شما را با ماژول های پیامک و انواع آنها و همچنین نحوه استفاده از آنها آشنا کنیم.

ماژول پیامک وب سایت

در اصل ماژول SMS در واقع سخت افزاری بود که توسط مودم ها استفاده می شد کلوب جی اس ام و اس ام اس های لازم را به صورت خودکار با سیم کارت های واقعی ارسال می کرد. اما بعداً با پیشرفت علم و فناوری در زمینه سیستم‌های پیامکی، ماژول‌ها با اتصال به وب سرویس‌ها و پنل‌های پیامک می‌توانستند کارهای مختلفی از جمله ارسال پیامک تشکر پس از هر تماس تلفنی یا پیامک احراز هویت یک عضو را انجام دهند. اپلیکیشن و وب سایت.

کاربردهای مختلف ماژول پیامک

با استفاده از این ماژول ها می توانید پیام هایی مانند قدردانی و تشکر، انواع نظرسنجی، پیگیری و پشتیبانی و غیره را برای مخاطبان هدف ارسال کنید.. دلیل اصلی استفاده بسیاری از مؤسسات، زنجیره‌های خرده‌فروشی، مدارس مختلف و همچنین شرکت‌های دولتی و خصوصی از این ماژول پیامک کاربردی و مفید بودن آن است.. فرض کنید یک بار برای خدمات یا کسب اطلاعات از یک مدرسه یا موسسه بازدید کرده اید و در طی آن بازدید شماره شما در آن واحد تجاری ثبت شده است، بنابراین پس از آن بازدید ممکن است برای مدت طولانی همچنان پیام های متنی را از محتوای آن دریافت کنید، در واقع این ماژول پیامک است. که این امکان را برای این شرکت فراهم کرد..

باید بدانید که با اتصال و استفاده از یک ماژول پیامک به وب سرویس API ماژول پیامک موجود در وب سایت به شما امکان استفاده جامع تری از این نوع ماژول ها را می دهد.. احراز هویت اعضای جدید، ارسال اطلاعات و خرید، ارسال کد تخفیف و … از دیگر مزایای ماژول های پیامکی است.. سامانه پیامکی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که علاوه بر امکان استفاده از ماژول ها می توانید پیامک های تبلیغاتی انبوه نیز ارسال کنید.. در واقع امروزه اکثر نامزدهای انتخاباتی از این روش استفاده می کنند.

انواع ماژول های ارسال پیامک

ماژول های ارسال پیامک انواع مختلفی دارند که کاربردهای متفاوتی دارند و این اپلیکیشن ها مزایای زیادی در اختیار کاربر قرار می دهند که برای کسب و کار او مفید است.. ماژول پیامک خیلی گران نیست و می توانید ماژول پیامک را با هزینه کم داشته باشید. در زیر به انواع ماژول های پیامک اشاره می کنیم و نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهیم.

ماژول ارسال پیامک انبوه

با استفاده از این قابلیت ماژول ها می توانید برای افرادی بر اساس حرفه، سن، جنسیت، موقعیت مکانی و … که می توانند مشتریان شما یا برای اهداف تبلیغاتی باشند، پیامک ارسال کنید.. اگر خطی که از آن پیامک می‌فرستید جزء دسته خط خدمات باشد، لیست بلاک گروه هدف می‌تواند آن را دور بزند و به آن برسد، اما اگر از خطوط تبلیغاتی استفاده می‌کنید، پیام‌های شما برای مخاطبینی که پیام‌های تبلیغاتی دریافت کرده‌اند ارسال می‌شود. ، نمی رسد.

ماژول ارسال اس ام اس با فرمت رنجی

ارسال پیامک به صورت محدوده به شما این امکان را می دهد که پیامک خود را به محدوده خاصی از شماره تلفن همراه ارسال کنید.. به عنوان مثال برای ارسال پیامک به تمام شماره های موجود در محدوده ۰۹۱۲۲۴۵۰۰۰۰ تا ۰۹۱۲۲۴۵۹۹۹ می توانید از این روش خاص استفاده کنید.

ماژول ارسال اس ام اس گاه به گاه

برای ارسال پیامک در یک زمان یا تاریخ خاص، می‌توانید از پیامک مناسبتی یا به عبارت دیگر از پیامک زمان‌دار استفاده کنید.. به عنوان مثال، ارسال پیامک برای مخاطب در روز پدر، روز مادر یا تولد می تواند از نظر احساسی توجه کاربر را جلب کند و ناخودآگاه او را برای استفاده از خدمات شما تحریک کند..

ماژول ارسال پیام کوتاه فوری

ماژول ارسال پیام کوتاه فوری به شما امکان می دهد از پیامک فوری برای ارسال تعداد محدودی پیامک استفاده کنید. این ماژول پیامک برای ارسال پیامک به گروهی مانند ب- گروهی از صخره نوردان، اعضای یک تیم فوتبال یا ساکنان یک مجتمع مسکونی..

نحوه استفاده از ماژول های پیامک

اکنون که با روش های استفاده از ماژول پیامک آشنا شدید، باید نحوه استفاده از آن و نحوه ارسال پیامک با آن را بدانید.. برای استفاده از ماژول پیامک، در همان ابتدای کار به یک پنل یا وب سرور نیاز دارید که بتوان ماژول را به آن متصل کرد و پس از آن فقط باید اطلاعات افرادی که پیامک را دریافت می کنند را در ماژول وارد کنید. .. این امکان را به شما می دهد تا انواع پیام های تبریک انبوه، پاسخ خودکار و … ارسال کنید.. آن را بفرست.

می توانید پیش فرض های ثابت و متغیر را در ماژول ارسال پیامک قرار دهید، این امر باعث افزایش تعداد کاربران استفاده کننده از این ماژول ها شده است.. به عنوان مثال، اگر شما مدیر یک کاندومینیوم هستید، می توانید از این نوع پیامک برای یادآوری رسید بارگیری ساختمان، زمان جلسه مدیر و … استفاده کنید..

افزونه پیامک

شما می توانید وب سایت خود را به افزونه های پیامکی مختلف مجهز کنید تا در صورت نیاز با مشتریان و کاربران وب سایت ارتباط موثر برقرار کنید..

با تجهیز وب سایت به افزونه پیامک، ثبت نام در وب سایت، ورود از طریق شماره تلفن همراه، دریافت خبرنامه پیامکی، دریافت اطلاعیه پس از ثبت سفارش، اتصال فرم های وب سایت به پنل پیامک و موارد دیگر امکان پذیر است..

ماژول های اس ام اس رایگان

سامانه پیامک رایگان یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین پنل ها و سامانه های پیامک در کشور ما می باشد..

وب سایت مدیریت پیامک با آدرس اینترنتی (modirpayamak.com)، می تواند به کار رود. پنل پیام کوتاه یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری است که بر روی اینترنت کار می کند و به کاربر امکان ارسال و دریافت اس ام اس به صورت ارسال یک پیام کوتاه، ارسال پیام گروهی، ارسال اس ام اس برنامه زمانی، ارسال اس ام اس به صورت منظم و متناظر را می دهد. و پیامک انبوه و …. هدف کلی و اول ایجاد سامانه ای با کاربری آسان برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع مشاغل و علاوه بر ارسال پیامک اطلاعات و خدمات برای کلیه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به تمامی شماره ها می باشد. شماره ها نیز مسدود شده اند. پنل اس ام اس رایگان ما به هیچ نرم افزار یا دستگاه جداگانه ای نیاز ندارد و حتی نیازی به اتصال دائمی به اینترنت ندارد، در عوض سیستم ارسال می تواند به طور خودکار پیامک شما را به صورت پیامک زمان بندی شده در تاریخی که از قبل تعیین کرده اید ارسال کند..

سامانه پیامک مدیریت پیامک وب سرویس پنل پیامک می تواند درخواست پیامک شما را با توجه به نیاز شما دریافت و بررسی کند و در صورت عدم وجود مشکل در درخواست شما به صورت کاملا رایگان اجرا و ارسال می شود..

در صورت تمایل به خرید و ثبت نام سامانه پیامکی به سایت modirpayamak.com مراجعه و از کد تخفیف ۳۰ درصدی repor30off استفاده کنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.