انتقال لنج حادثه دیده در آبهای بحرکان به بندر امام


به منظور حفظ ایمنی دریانوردی در آبراه شمالی خلیج فارس انجام شد.

معاون دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: اطلاع رسانی ۷۲ ساعت عملیات مستمر با هدف حفظ ایمنی کشتیرانی در آب های تحت حاکمیت مرکز جستجو و نجات دریایی بندر امام خمینی(ره) : جسد یک بارج در آبهای زیر Sovereignty سقوط کرد. Sovereignty به عنوان یک تهدید بالقوه مهار و پس از ۷۲ ساعت سرویس دهی مداوم به بندر آورده شد.

سجاد سبزیوند اظهار داشت: جسد یک فروند لنج که در آبهای سرزمینی به عنوان خطر احتمالی در یکی از پرترددترین مناطق دریایی منطقه سقوط کرده بود با کمک مرکز جستجو و نجات دریایی بندر امام خمینی (ره) رهگیری و پس از بازگشت به بندر بازگردانده شد. ۷۲ ساعت انتقال کار مداوم

وی افزود: در پی وقوع حادثه سیل بزرگ بر روی یک لنج در منطقه چاه نوروزی که منجر به رها شدن کشتی و نجات خدمه توسط شناور عبوری شد، ارزیابی اولیه نیاز به عبور از لنج حادثه شناسایی شد. به عنوان یک خطر بالقوه شناسایی شده در آبراه شمالی خلیج فارس.

سبزیوند تصریح کرد: به همین منظور بلافاصله یک فروند قایق نجات به همراه تیم غواصی و یک یدک کش به منطقه اعزام شد، همزمان تیم واکنش فوریت های دریایی در مرکز جستجو و نجات دریایی برای رصد جهت حرکت و پیش بینی تشکیل شد. حرکت کشتی سرگردان

وی گفت: در مراحل بعدی با کمک تیم اعزامی پس از مشاهده لنج نیمه غوطه ور در منطقه سکوی بحرکان، این کشتی پس از ۷۲ ساعت فعالیت مستمر به بندر امام خمینی (ره) منتقل شد.

سبزیوند تصریح کرد: حفظ ایمنی عبور و مرور کشتی ها از وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی است و اداره دریانوردی این اداره کل که دارای شناورهای تخصصی جستجو و نجات و مرکز اورژانس دریایی است بر ایمنی ناوبری نظارت دارد. در ۱۱۸۶ کیلومتر آب شبانه روزی و خود را تنظیم می کند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.