امید گل محمدی به بازیکنی که استقلال را رد کرد!


ارسالی از پرسپولیس

رویداد۲۴ در شرایطی که روند جذب کاسیانو هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است و احتمال منتفی شدن حضور این مهاجم در پرسپولیس وجود دارد، مدیران باشگاه به دنبال مهاجمی هستند که بتواند به دلخواه این تیم را رفع کند. یحیی گل محمدی. باشگاه پرسپولیس به دنبال کریم انصاری فرد، تنها گلزن تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه است. مهاجم اردبیلی سابق پرسپولیس که مدت ها در خارج از ایران فوتبال بازی می کند و حالا بازیکن آزاد محسوب می شود. آزادی کریم باعث شد پرسپولیس به این انتقال امیدوار باشد و شرایط او را برای قبول پیشنهاد قرمزها دنبال کند.

تلاش ها و مذاکرات باشگاه پرسپولیس برای نقل و انتقالات از ۳ روز پیش آغاز شد اما انصاری فرد پاسخگوی تماس مدیران باشگاه نبود. در مورد انصاری فرد گفته می شود در شرایط فعلی تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد و در فوتبال اروپا و تیم دیگری در یونان به بازی ادامه خواهد داد. با این حال پرسپولیسی ها در تلاش هستند تا با این بازیکن ارتباط برقرار کنند اما حالا با مشکل ارتباط با کریم مواجه شده اند. نکته جالب اینجاست که چندی پیش باشگاه استقلال برای جذب انصاری فرد به این بازیکن پیغام داد اما کریم با رد پیشنهاد آنها گفت که به دلیل سابقه حضورش در پرسپولیس حاضر به قبول پیراهن استقلال نیست.


بیشتر بخوانید: گل محمدی از ترکیب اصلی پرسپولیس رونمایی کرد


سایت یونانی نوا اسپورت روز گذشته در گزارشی به این موضوع اشاره کرد که انصاری فرد با وجود دریافت چندین پیشنهاد از باشگاه های ایرانی از جمله پرسپولیس، تمایلی به بازگشت به کشورش ندارد. این مهاجم AAK به دنبال تیمی برای بازی در اروپا یا خود یونان است. نوا اسپورت در حالی این گزارش را منتشر کرد که انصاری فرد مدت ها پیش گفته بود به دلیل شرایط خانوادگی نمی تواند به ایران بازگردد. همسر او یونانی است و کریم ترجیح داده فوتبال اروپا را ترک نکند.

با این حال انصاری فرد اکنون جایگاه ویژه ای دارد. او جایگاه خود را در تیم ملی از دست داده و در فاصله چهار ماه مانده به جام جهانی، شاید بازگشت به لیگ ایران و پوشیدن پیراهن پرسپولیس شرایط این بازیکن را تغییر دهد. باید دید پس از قبول پیشنهاد پرسپولیس چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.