افزایش نرخ ایجاد شغل در ایالات متحده – اقتصاد برتر


اداره آمار کار ایالات متحده در گزارشی اعلام کرد که تعداد مشاغل در این کشور در ماه جولای به ۱۱.۲ میلیون نفر رسیده است.

تهران – اختازبرتر – ۰۹ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش #Ektisadbarter به نقل از اکونومیکس، اداره آمار کار ایالات متحده گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه فرصت های شغلی در ایالات متحده در ماه جولای ماهانه افزایش یافته و به ۱۱.۲ میلیون نفر رسیده است. نرخ اشتغال نیز در ماه جولای ۰.۳ درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافت و به ۶.۹ درصد رسید.

این گزارش خاطرنشان می کند که تعداد مشاغل تغییر قابل توجهی نداشته است و به ۶.۴ میلیون نفر رسیده است. در حالی که این نرخ در ماه قبل ۴.۲ درصد بود. میزان کل غیبت و تعداد کل استعفاها به ترتیب ۳.۹ درصد و ۵.۹ میلیون در تیرماه بدون تغییر باقی مانده است. نرخ بیکاری تغییر قابل توجهی در ۲.۷٪ نداشته است و نرخ اخراج در ۰.۹٪ باقی مانده است.

ارقام ژوئیه نشان داد که هنوز کمبود قابل توجهی از کارگران برای موقعیت های موجود وجود دارد. به طوری که تعداد فرصت های شغلی از تعداد کارگران موجود کمتر از ۲ به ۱ است. این روند به نوبه خود تورمی است زیرا کارفرمایان مجبورند برای جذب کارگران دستمزد بالاتری ارائه دهند در زمانی که قیمت ها با سریع ترین نرخ خود در بیش از ۴۰ سال گذشته افزایش می یابد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.