اسکان بیش از ۲ میلیون زائر اربعین در اندیمشک


موکب های اندیمشکی پذیرای و میزبان بیش از ۲ میلیون زائر اربعین حسینی بودند.

حسن دهقان مدیر ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان اندیمشک گفت: مکبادران این شهرستان از ۱۶ شهریور تاکنون پذیرای بیش از ۲ میلیون زائر بوده اند.

وی می گوید: اربعین محل اجتماع عاشقان، عرفا، عاشقان اهل بیت (علیهم السلام) و همچنین میقات و لشکریان پیامبر است، اما عصر ارواحنا فداه برای تحقق و تدارک حکومت جهانی است. اسلام در زمان حال

به گفته کشاورز شهرستان اندیمشک، به عنوان ورودی دروازه کربلای ایران در خوزستان صحنه هایی از عشق، ایثار، ایثار، همدلی، اتحاد و میهمان نوازی موکب های این شهر از هفتم ماه جاری را به تصویر کشیده است. شهریور تاکنون بیش از ۲ میلیون زائر در مسیر رفت و برگشت و پذیرایی و اسکان داشته اند.

مدیر توسعه و بازسازی عتبات عالیات اندیمشک گفت: راه امام حسین (ع) نماد وحدت امت اسلامی است که در حرکت حماسی اربعین حسین از سراسر جهان و از مذاهب مختلف نمایندگی دارد و این نشان می دهد. که این راه همه ما را به وحدت اسلامی و انسانی می رساند.

این مسئول گفت: حماسه حضور بی نظیر مردم در کنگره اربعین حسینی امسال نشان از تداوم نهضت عظیم عاشورا و عشق مردم به مکتب امام حسین (ع) در این راستا، مردم اندیمشک است. ، شهری در مسیر بهشت ​​با برپایی موکب های ۹۰ نفره برای پذیرایی، پذیرایی و خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) عشق و ارادت خود را به نمایش گذاشتند.

دهقان بیان کرد: بدون شک توفیق خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و پیمودن این راه نعمت بزرگی است که نصیب همگان نمی شود.

مدیر ستاد عمران و آبادانی شهرستان اندیمشک گفت: شهروندان و مسئولان این شهرستان خوشبختانه میزبان سیل عظیم عاشقان و عاشقان در مسیر بهشت ​​و ورودی ۳ پایانه مرزی مهران، چزابه و شلمچه بودند.
ستایشگر حضرت سیدالشهد علیه السلام باشیم.

دهقان گفت: تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه مدیران و خادم افتخاری مواکب اربعین حسینی که با شور و عشق حسینی آمیخته است را هیچ کس نمی‌تواند ارزش گذاری کرده و از آن قدردانی کند، مطمئناً اجرا و این خدمات و اعمال خالصانه خداوند متعال ثبت و ضبط شده است. خواهد بود.

در خاتمه مدیر توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان اندیمشک از زحمات و همراهی کلیه مدیران و کمیته های ستاد اربعین شهرستان، اقشار مختلف مردم به ویژه خادمین داوطلب عزیز تشکر می کنم. موکب های اربعین حسینی، خیرین و تمامی حامیان این حماسه بزرگ که به بهترین نحو ممکن به زائران سرور و سالار شهیدان خدمت کردند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.