استخدام استاد حقوق در ایران


خوب یا بد بستگی به نحوه استفاده شما دارد. فرقی نمی کند در کدام شهر، روستا یا کشور زندگی می کنید. این قانون در همه جا و برای همه اعمال می شود.

وجود این قانون در دنیا به این معنی است که شما اختیار و اراده کاملی برای هدایت مسیر زندگی خود دارید و هر آنچه که تاکنون تجربه کرده اید، چه خوب و چه بد، حاصل افکار و باورهای شخصی شما بوده است. پس اگر این قانون را می دانید، باید مسئولیت کامل زندگی خود را بر عهده بگیرید.

ایجاد یک زندگی پر از موفقیت ربطی به اراده ما ندارد، بلکه با تمرکز ما ارتباط دارد. اگر مدام به دنبال اخبار گرانبها و فقر و بدبختی هستیم، نباید انتظار داشته باشید که در زندگی چیزی بهتر از گرانبها و بدبختی به دست آورید.

بسیاری از ما به طور ناخودآگاه روی موارد منفی تمرکز می کنیم. در ذهنمان با خود و اطرافیانمان گفتگوهای منفی داریم و آن گفتگوها و رفتارهای ناخودآگاه کم کم به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود. پس عاقلانه ترین و بهترین راه این است که قانون را بیاموزیم و یاد بگیریم چگونه ذهن را به درستی برنامه ریزی کنیم.

در زیر سه نمونه از بهترین اساتید حقوق ایران را ارائه می دهیم.

استاد عباس منش در گروه پژوهشی عباس منش

استاد عباس منش سال هاست که در زمینه آموزش حقوقی فعالیت می کند. نام دروس پرطرفدار و پرطرفدار این استاد قانون جذب، قانون خلقت و روانشناسی ثروت است. استاد عباس منش در دوره های خود که ابتدا در ایران ضبط و سپس در کالیفرنیای آمریکا به روز شد، مخاطبان را به اقدام عملی دعوت می کند. قول معروف او این است: ایمان بدون عمل، حرف بیهوده است.

جاذبه

پروفسور عباس منش که سمینارها و دوره های کارآموزی زیادی در ایران برگزار کرده است، در سال ۱۳۷۵ از ایران به آمریکا سفر کرد و دوره های خود را به صورت آنلاین برگزار کرد.

در سایت گروه پژوهشی عباس منش بخشی به نام عقل کل وجود دارد که محل پرسش و پاسخ مخاطبان این گروه پژوهشی است. تمامی بینندگان قانون جذب می توانند سوالات خود را در این قسمت جستجو کنند و در صورت یافتن پاسخ سوال خود را در این قسمت مطرح کنند تا هزاران نفر از علاقه مندان به این حوزه پاسخ سوالات شما را دریافت کنند.

نشانی: www.abasmanesh.com

استاد فرهاد کوکائیان در گروه پژوهشی یکشو

گروه تحقیقاتی یکشو در اسفند ۱۳۹۴ تاسیس شد. در این گروه پژوهشی استاد فرهاد کوکائیان قانون جذب و روش های برنامه ریزی ذهن را آموزش می دهد. پروفسور کوکائیان در دوره ای به نام قانون شکوفایی قانون جذب را تدریس می کند. این دوره شامل صدها مثال و مورد واقعی است که اصل قانون جذب را به ذهن و روح مخاطب معرفی می کند.

جاذبه

در گروه تحقیقاتی ییشو دپارتمان های مختلفی وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به مجله موفقیت و کلیپ های انگیزشی اشاره کرد. بخش مجله موفقیت شامل اخبار مثبت از شادترین کشورهای جهان و ثروتمندترین کشورهای جهان، افراد موفق و اخبار مربوط به سلامت، صلح و رشد است. این بخش ورودی مفیدی برای ذهن و وجدان شما خواهد بود. می توانید خواندن مطالب این بخش را به برنامه روزانه خود تبدیل کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

همچنین در قسمت کلیپ های انگیزشی می توانید جملات طلایی سرشار از انرژی و انگیزه از افراد موفق بشنوید و ذهن خود را برای موفقیت بیشتر شارژ کنید.

پروفسور فرهاد کوکائیان همچنین نویسنده چندین کتاب پرفروش است. از جمله این کتاب ها می توان به کتاب “قانون جذب چیست و چگونه می توانیم از آن برای متحول کردن زندگی خود استفاده کنیم” است. و اشاره کرد: خدای من.

نشانی: www.yeksho.ir

استاد امیر شریفی در سایت پروش افکار

این سایت متعلق به استاد امیر شریفی می باشد. استاد امیر شریفی دوره ای به نام کارشناس استخدام را در سایت رسمی خود ارائه می دهد. استاد امیر شریفی معمولا در کانال تلگرامی خود پادکست هایی را برای علاقه مندان آماده می کند و گهگاه در پادکست به سوالات مخاطبان دوره پاسخ می دهد.

دوره اصلی این مدرس نیز به صورت صوتی تهیه شده و با کاربرد تفکر تزکیه در اختیار مخاطبان دوره قرار می گیرد.

جاذبه

او در بخشی از سایت خود بیوگرافی افراد موفق و سرشناس ایران و جهان را منتشر کرده است که با مطالعه آن می توانید از تغذیه ذهنی مثبتی برخوردار شوید.

نشانی: www.parvaresheafkar.com

یادگیری قانون جذب، برنامه ریزی ذهن و دستیابی به نتایج شگفت انگیز مسیری چند ساله است که صبر و پشتکار زیادی می طلبد، اما پس از تغییر تدریجی باورهای ذهنی، نتایج شگفت انگیز خواهد بود و سیل اتفاقات خوب شما را شگفت زده خواهد کرد. و اطرافیان خود را شگفت زده کنید.

برای آموزش قانون جذب می توانید از هر یک از اساتید ارائه شده در بالا استفاده کنید. بهتر است برای رشد و پیشرفت خود استادی را استخدام کنید که با او ارتباط بهتری دارید. برای این کار به وب سایت Three Nobles مراجعه کنید و فایل های صوتی و تصویری رایگان آنها را بررسی کنید. سفر تغییر را با هر معلمی که با او رابطه بهتری ایجاد می کنید آغاز کنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.