از داشبوردهای مدیریتی سازمان آب و برق خوزستان رونمایی شد


مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان از رونمایی از داشبوردهای مدیریتی با حضور مدیر عامل محترم این سازمان خبر داد.

از داشبوردهای مدیریتی سازمان آب و برق خوزستان رونمایی شد

به گزارش خوزستانیوز و به نقل از کانال خبری سازمان آب و برق خوزستان، «حمید سلمانپور» توضیح داد: به منظور ایجاد سیستم های پشتیبان تصمیم گیری و افزایش دقت و سرعت تصمیم گیری ها، سامانه هوش تجاری و مدیریت اطلاعات کسب و کار به روز شده است. آخرین ابزارها و زیرساخت های مجهز به فناوری های موجود مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: این سامانه به طور کامل توسط کارشناسان این مدیریت جامع نصب و اجرا شده است و تاکنون ۶ داشبورد مدیریتی در حوزه های مالی، منابع انسانی، قراردادها، سازمان درآمد و بودجه و نیازهای توسعه پیاده سازی شده است. این سامانه، آموزش تیم تخصصی این حوزه در حال انجام است.
سلمان پور تصریح کرد: امروزه داده‌ها یکی از مهم‌ترین دارایی‌های هر سازمانی محسوب می‌شوند، اما تا زمانی که سازمان نتواند از آن‌ها شناخت و بینش کسب کند، این دارایی‌ها بلااستفاده می‌مانند و پیش‌نیاز این درک و بینش، تجسم داده‌ها است. .
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان تصریح کرد: در این زمینه از داشبوردهای مدیریتی به عنوان ابزاری برای نظارت بر عملکرد تمامی واحدهای تجاری، بررسی عملکرد آنها و پیش بینی موانع و مشکلات پیش رو استفاده می شود.
لازم به ذکر است در این داشبوردها اطلاعات مدیران ارشد سازمان در قالب اطلاعات مختصر و مفید با استفاده از نمودارها و فرم های گرافیکی ارائه می شود.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.