ارزش غذایی شیر خشک برای بدنسازی خوب یا بد؟


فهرست این مقاله

زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

آیا شیر برای بدنسازی مضر است؟ شیر برای بدنسازی بد نیست. در واقع، دارای کاملی از تغذیه برای حمایت از رشد عدلانی و پر کردن ذخایر گلیکوژن پس از ورزش شدید است. شیر همچنین حاوی کائئین است که به کندی ذذب می شود و می تواند برای نوشیدن قبل از خواب باشد.

چرا کسی دوست دارد به جای شیر واقعی از شیر خشک استفاده کند؟ حتی بدنسازان هم این کار را می کنند. و پس شیرخشک برای بدنسازی خوبه؟ آیا بدنسازان اگر تصمیم بگیرید شیر واقعی را کنار بگذارید، ضرر می کنند؟

🔴آیا شیرخشک خوب است؟

اصل اصلی در اینجا است. تقریباً مشابه شیر اصلی شماست، به این معناست که نسبت به پرورش دهنده ها کازئین و آب پنیر تشکیل شده است. نام جایگگین داده شده به این پودر – پودر کم آبی – به یک نام اشتباه تبدیل می شود به این معنی که هنگام نوشیدن شیر خود، بیش از آب مصرف کنید.

جایی که شما ممکن است کوتاه بیاید

بنابراین، واقعاً هیچ خطری برای کم آبی بدن شما از این نوشیدنی وجود ندارد حالا، اگر ممکن است کوتاه بیاید، حتی اگر تحمل لاکتوز را نداشته باشد و بسیار بیشتر از یک مقدار توصیه شده روزانه سه لیوان شیر در روز مصرف میکردید، ممکن است. نفخ و گرفتگی معده را تجربه کنید.

🔴شیر خشک چیست؟

شیرخشک از شیر واقعی از طریق روند تبخیر تهیه می شود. آب از شیر اصلی خارج می شود. اما به نظر می رسد که بیشتر مواد مغذی اصلی شیر هنوز در طول این پروسه تبخیر حفظ می شود.

🔴جدول حقایق غذایی شیر خشک

شیر خاک به دلیل داشتن برای بسیاری از افراد خاص ورزکاران بسیار مورد توجه است. به همین دلیل است که از شیر خاک برای تامین روتئین بدن حتی بجایا از سایر محصولات استفاده می کنند. این مقدار غذا را با دیدن جدول های ارزش غذایی شیر خاک که در زیر آمده است مشاده می کنید:

جدول ارزش غذایی شیر خشک
جدول ارزش غذایی شیر خشک
جدول ارزش غذایی شیر خشک
جدول ارزش غذایی شیر خشک

🔴مقایسه شیر خشک با شیر واقعی

این مقاله بر مغذی شیر نیرومند تمرکز مواد دارد. این خلاصه در اینجا به شما سرنخی از تفاوت آن با سایر اشکال شیر می دهد. شیر کامل یا کامل – حاوی حاوی مقدار زیادی از اشباع شده است. شیر بدون تجربه یا بدون تجربه – تمام یا بیشتر لذت ها حذف شده اند. و شیر جوشان از ترکیب شیر کامل با شیر بدون تهیه می شود.

🔴ارزش غذایی شیرخشک

طرح های سریع این موارد در بخش های بعدی با شما به اشتراک گذاشته شده است. در ضمن، توجه داشته باشید که شیر خشک حاوی هر سه درشت مغذی است. همچنین دارای مجموعه ای از مواد معدنی و ویتامین ها است.

🔺پروتئین ها

مطمئن باشید که خود شیرخکک از منبع اصلی فرآوری می فود، بیشتر تامین کننده های اصلی آن، به ویژه اسیدهای آمینه، حفظ می شوند. همچنین توجه داشته باشید که به صورت پودر، این پرورش دهنده ها قابل هضم هستند.

🔺کربوهیدرات ها

لاکتوز نیز حفظ شده است. و این برجسته ترین کربوهیدرات در شیر اصلی است. از جامعه برای بدنساز این حقیقت است که لاکتوز می تواند به بدن کمک کند تا السیم را که به ککل پودری نیز موجود است ذذب کند.

🔺چربی ها

اکنون، در اینجا یک حساب یا بهتر است بگوییم، تجزیه و تحلیل میزان ۴ یصک ل.ک لیر یصایلک شیرخشک است. کل ارزش – ۴۹۶، رنگ کل ۲۷ گرم. برگزار شده – ۱۷ گرم. . مسابقات غیراشباع چندگانه – ۰٫۷ گرم. مسابقه تک غیراشباع – ۸ گرم نسبتاً سنگین.

🔺ویتامین ها

ویتامین دی کلسیم و فسفر بدن را ذذب می کند، شیرخکک نیز ویتامین های حیاتی بدن ای، آ و کا است. ویتامین کا از لختگی خون در جلوگیری از می کند و ویتامین ای نوعی آنتی اکسیدان است که سلول ها را حفظ می کند.

🎗️فواید شیر خشک

در حال حاضر، در اینجا چند مزیت وجود دارد که باید با خود به خانه ببرید. ترمیم سلول ها ترویج می شود. سیستم ایمنی تنظیم شده است. افزایش توده عضلانی می شود. سلامت استخوان بهبود می یابد در حالی که خطر شکستگی را افزایش می دهد. سلامت قلب ارتقاء یافت.

🎗️مضرات شیرخشک

همیشه به یاد داشته باشید که شیرخشک از لبنیات اصلی منشا می گیرد. به طوری که گفته می شود، نوشیدنی های حساس به لاکتوز ممکن است از مصرف پودر آن عدم تحمل می شود. همچنین باید توجه داشته باشید که به میزان قابل توجهی از تولید محتوا به میزان کمتری از چهل درصد کاهش می یابد.


همچنین بخوانید:

شیر پادشاه مایعات در بدنسازی


حتما بخوانید:

مقایسه پرورش وی (whey) و پرورش شیر (MPC)

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.